+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Одною з основних цілей своєї діяльності Агентство визначає сприяння розвитку бізнесу, зокрема малого та середнього підприємництва та просування ринкових інновацій. Ми вбачаємо у підприємництві чинник економічного зростання, продуктивної зайнятості, генерування бюджетних надходжень та доходів громадян, впровадження інновацій, якому немає реальної альтернативи. 

 

Саме тому, значна частина зусиль та ресурсів організації з часу її створення у 2000 році незмінно спрямовується на підтримку розвитку бізнесу. 

 

Постійне поглиблення знань та навичок командою Агентства, опанування нових сфер та методів діяльності, дозволило розширити спектр послуг для бізнесу суто із захисту прав та представництва інтересів підприємців до впровадження інноваційних програм для жінок-лідерок у бізнесі та сприяння міжнародній торгівлі та експорту.

 

Будучи однією з неурядових організацій, що знаходились біля витоків регуляторної реформи, ми накопичили значний успішний досвід, організаційний та експертний потенціал, що дозволяє нам здійснювати свою діяльність.

 

За активної участі АРПІ запроваджено та апробовано спрощені моделі реєстрації суб’єктів господарювання та видачі їм дозвільних документів при створенні першої в Україні Івано- Франківської Реєстраційної палати (2002) та перших в області дозвільних центрів у Коломиї, Івано-Франківську та Калуші (2005-2006). Наш інноваційний досвід був активно використаний при підготовці та прийнятті Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

 

Розроблено 15 проектів законів України, біля 200 проектів місцевих регуляторних актів, понад 100 з яких прийнято.

 

Ініційовано зміни до більш ніж 20 актів національного законодавства та скасовано чи змінено майже 130 місцевих регулювань.

 

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи