+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Донор:

Національний фонд підтримки демократії (NED)

Роль у проекті:

Партнер

Термін виконання:

жовтень 2014 – липень 2016   

 

  

Основним виконавцем проекту була Благодійна організація «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги». Агентство відповідало за частину діяльності у Івано-Франківській області. 

 

Проект виконувався у 10 областях України, в т.ч. Івано-Франківській. В рамках проекту здійснювалось інформування внутрішніх переселенців через ЗМІ про їхні законні права, засоби правового захисту і доступність юридичних послуг. Основними цільовими групами проекту були внутрішньо переміщені особи (ВПО), які були вимушені залишити окуповані території та зону бойових дій, а також громадські активісти, які опікуються проблемами внутрішніх переселенців, або які самі зазнали переслідувань через свою громадську або професійну діяльність на окупованих територіях. Юристами проекту надавались кваліфіковані консультації та первинна і вторинна правова допомога, в т.ч. здійснювалась підготовка необхідних процесуальних документів та представлялись інтереси людей у судах. 

 

Результати проекту:

  1. Понад 1000 консультацій на всій території України, в т. ч. понад 300 – в Івано-Франківській області; 
  2. Видання «Абетка підприємця. Посібник для внутрішніх переміщених осіб», сформований на основі запитів, які найчастіше надходять ВПО, що займаються бізнесом або бажають ним займатися. Посібник у стислій і доступній формі подає практичну інформацію для ВПО, в т.ч. питання реєстрації СПД, оподаткування, трудових відносин, перевірок, цивільно-правових договорів та припинення підприємницької діяльності; 
  3. 18 фахових статей на тему прав внутрішньо переміщених осіб на веб-ресурсах та місцевих ЗМІ України (понад 100 публікацій).

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи