+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Донор:

Програма транскордонного співробітництва ЄІСП «Польща – Білорусь – Україна» на 2007 – 2013 роки

Роль у проекті:

Основний виконавець

Термін виконання:

квітень 2014 – червень 2015   

 

  

Проект виконувався у партенрстві з виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради (Україна) та Урядом (ґміною) міста Люблін (Польща).

 

Метою проекту стало заохочення проактивної молоді, закладів освіти та бізнесу цільових регіонів проекту (Івано-Франківська область України та Люблінське воєводство Польщі) до ініціювання та впровадження молодіжних інновацій та налагодження транскордонної співпраці у сфері енергозбереження.

 

Результати проекту: Створено Мережу молодіжного транскордонного співробітництва за екологічну безпеку та енергоефективність (розроблено спеціалізований веб-портал, підготовлено концепцію обмінів студентами та молодими науковцями між університетами Любліна та Івано-Франківська, підписано меморандум про підтримку мережі між організаціями партнерами проекту та Німецько-польським фондом «Нова енергія»).

 

Підготовлено більше 100 проактивних молодіжних лідерів для подальшої діяльності в напрямку впровадження енергозберігаючих ініціатив у цільових регіонах проекту. Зокрема, проведено 10-денну школу лідерства, фандрейзингу та менеджменту РАДАР у Любліні (50 учасників), семінари з енергозбереження та відновлювальної енергетики (50 учасників), стаді-тури підприємців, молодих науковців та студентської молоді для ознайомлення з практиками енергоефективності та енергозбереження до Любліна та до Івано-Франківська (40 учасників).

 

Проектом забезпечено механізми просування молодіжних ініціатив та здійснено заходи з працевлаштування молоді в сфері енергозбереження (Міжнародний форум молодіжних ініціатив (120 учасників з двох країн), інформаційні дайджести, багатомовне видання «Путівник з енергоефективності», 2 телевізійні програми, 4 радіопередачі для двох цільових регіонів; зустрічі роботодавців та представників університетів двох регіонів з шкільною та студентською молоддю Любліна та Івано-Франківська (100 учасників). 

 

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи