+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Донор:

Шведське Агентство з міжнародного розвитку, Міністерство закордонних справ Естонії

Роль у проекті:

Партнер

Термін виконання:

жовтень 2012 – лютий 2014  

 

  

Проект виконувався Фундацією «Академія електронного врядування» (Естонія) у партнерстві з Івано-Франківською облдержадміністрацією, Івано-Франківським регіональним центром з інвестицій та розвитку та Агентством з розвитку приватної ініціативи.

 

Проектом ставилися наступні цілі: розвиток потенціалу Івано-Франківської області у впровадженні інформаційно-комунікаційних технологій для покращення якості адміністративних послуг, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в області; підвищення прозорості врядування та посилення місцевої демократії; поширення кращих практик е-врядування в інших областях України. Агентство здійснювало організацію заходів проекту в Івано-Франківській області.

 

Результати проекту: здійснено аналіз ситуації з розвитком інформаційно-комунікаційних технологій в Івано-Франківській області; розроблено концепцію розвитку електронного врядування в Івано-Франківській області; впроваджено чотири технологічні проекти з розвитку е-врядування у визначених муніципалітетах Івано-Франківської області: «Кол-центр у м. Калуші», «Мобільні екскурсії для туристів у м. Івано-Франківську», електронний документообіг в м. Івано-Франківську, м. Долина  та в Івано-Франківській облдержадміністрації. Також система електронного документообігу була впроваджена у м. Львові; командою проекту напрацьовано рекомендації з розвитку е-врядування для місцевої влади України. 

 

Агентством організовано тижневий ознайомчий візит з практиками е-врядування представників приватних підприємств, органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області до Естонії та Швеції (2012 р., 15 учасників).

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи