+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Директор Агентства, менеджер напрямку громадянського суспільства

 

Має понад 22 роки досвіду професійної діяльності у сферах комунікацій, зв’язків з громадськістю та маркетингу, надання консультаційних послуг, менеджменту організацій та управління проектами. Як відомий громадський діяч була обрана депутатом Калуської міської ради.

Є визнаним тренером та оратором, автором низки тренінгових методик та програм, зокрема, з питань комунікацій та зв’язків з громадськістю, лідерства та командної роботи, організації публічних кампаній, організаційного розвитку, громадської дипломатії, лобіювання, управління проектами.

Володіє ґрунтовною практикою роботи з великими аудиторіями, модерування публічних заходів різного формату та рівня, організації діяльності  робочих органів в рамках міжнародних проектів. Має численні публікації у періодичних виданнях.

Головний бухгалтер, консультант

 

Висококваліфікований фахівець у сфері бухгалтерського та податкового обліку із загальним стажем роботи понад 12 років. Має значний досвід фінансового управління проектами, складання звітності за проектами та податкової/фінансової звітності, передбаченої законодавством. Активно надає фахові консультації суб’єктам МСП з питань фінансового менеджменту, оподаткування, бухгалтерського обліку та звітності.

Здобула бездоганну професійну репутацію та професійну практику контактів з контролюючими органами, аудиторами та контролерами, зокрема в рамках неодноразових перевірок інституцій Європейського Союзу та донорських організацій, а також комплексної податкової перевірки з питань дотримання податкового законодавства. Окрім цього, має 10-річний практичний досвід використання бухгалтерських комп’ютерних програм.

Консультант, менеджер напрямку програм для бізнесу

 

Має 36-річний досвід роботи у сферах менеджменту та бізнес-консалтингу. Працював на посадах менеджера відділу зовнішньоекономічних зв’язків та відділу маркетингу ВО «Промприлад» в Івано-Франківську, бізнес-консультантом та директором департаменту позик Українсько-канадського бізнес-центру. Під його керівництвом департаментом позик бізнес-центру надано 188 кредитів, завдяки чому було створено близько 800 нових та збережено близько 2000 існуючих робочих місць.

Успішно використовує свій практичний досвід і спеціальні знання як викладач міжнародної економіки та міжнародного менеджменту університету «Галицька Академія» та тренер у сферах малого і середнього бізнесу та розвитку громад. Провів близько 160 тренінгів для понад 30 організацій в Івано-Франківській області. Є одним з ініціаторів створення обласної асоціації «Радники малого бізнесу» для консультативної та технічної підтримки суб’єктів малого підприємництва та головою Івано-Франківської міської філії асоціації.

Консультант з правових питань  

 

Визнаний експерт у сфері правового регулювання підприємницької діяльності; учасник розроблення змін до Земельного кодексу України, проектів законодавчих актів про дозвільну систему, здійснення держаного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, здійснення соціального замовлення за бюджетні кошти із залученням недержавних суб’єктів господарювання. За його безпосередньої участі розроблено 9 прийнятих актів національного законодавства та понад 120 місцевих регуляторних актів у сфері господарської діяльності. Є автором понад 10 посібників для підприємців та керівників суб’єктів господарювання. Здійснював юридичний супровід створення першої в Україні реєстраційної палати в Івано-Франківську та перших в області дозвільних центрів у містах Коломия, Івано-Франківськ та Калуш. Має 15 років досвіду практичної підприємницької діяльності у сфері права та книговидавництві (фундатор першого в Україні видавництва дитячих книг з тканини «Кашалот»). Крім того, протягом 15 років здійснює представництво та захист інтересів підприємців як адвокат.

Менеджер напрямку «Молодіжні студії»

 

Студентка Юридичного інституту Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника, Голова Дебатного клубу Юридичного інституту. Ірина - досвідчений дебатер, а також фіналіст міжнародних дебатних турнірів. З 2015 року - адміністратор Міжнародної Карпатської Дебатної Асоціації.

Менеджер напрямку енергозбереження

 

Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики і хімії твердого тіла, завідувач відділу з питань інтелектуальної власності Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (ПНУ). Має більш ніж 15-річний досвід роботи в якості експерта в галузі матеріалознавства. Автор ряду досліджень з альтернативної енергетики, використання термоелектричних матеріалів і пристроїв. Має багаторічний досвід з менеджменту міжнародних проектів в області енергоефективних матеріалів і пристроїв; директор проекту наукової програми НАТО «Наука заради миру та безпеки»; член організаційного комітету Міжнародних конференцій з фізики і технології тонких плівок і наносистем ПНУ.

ІТ спеціаліст, менеджер напрямку електронного врядування

 

Провідний спеціаліст в сфері програмного забезпечення та інформаційно-комунікаційних технологій з понад 10-річним досвідом роботи. За період практичної діяльності досконало вивчив техніко-експлуатаційні характеристики устаткування, оволодів та успішно застосовує технології механізованої обробки інформації, методи класифікації і кодування інформації, мови та методи програмування. Як керівник дизайн - студії «FLYFOX» активно розробляє та впроваджує нові проекти у сфері ІТ. Окрім цього, має досвід роботи з сучасними графічними програмами для розробки та дизайнування поліграфічної продукції.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи