+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Директор Агентства, менеджер напрямку громадянського суспільства

 

Має понад 22 роки досвіду професійної діяльності у сферах комунікацій, зв’язків з громадськістю та маркетингу, надання консультаційних послуг, менеджменту організацій та управління проектами. Як відомий громадський діяч була обрана депутатом Калуської міської ради.

Є визнаним тренером та оратором, автором низки тренінгових методик та програм, зокрема, з питань комунікацій та зв’язків з громадськістю, лідерства та командної роботи, організації публічних кампаній, організаційного розвитку, громадської дипломатії, лобіювання, управління проектами.

Володіє ґрунтовною практикою роботи з великими аудиторіями, модерування публічних заходів різного формату та рівня, організації діяльності  робочих органів в рамках міжнародних проектів. Має численні публікації у періодичних виданнях.

Головний бухгалтер, консультант

 

Висококваліфікований фахівець у сфері бухгалтерського та податкового обліку із загальним стажем роботи понад 12 років. Має значний досвід фінансового управління проектами, складання звітності за проектами та податкової/фінансової звітності, передбаченої законодавством. Активно надає фахові консультації суб’єктам МСП з питань фінансового менеджменту, оподаткування, бухгалтерського обліку та звітності.

Здобула бездоганну професійну репутацію та професійну практику контактів з контролюючими органами, аудиторами та контролерами, зокрема в рамках неодноразових перевірок інституцій Європейського Союзу та донорських організацій, а також комплексної податкової перевірки з питань дотримання податкового законодавства. Окрім цього, має 10-річний практичний досвід використання бухгалтерських комп’ютерних програм.

Консультант, менеджер напрямку програм для бізнесу

 

Має 36-річний досвід роботи у сферах менеджменту та бізнес-консалтингу. Працював на посадах менеджера відділу зовнішньоекономічних зв’язків та відділу маркетингу ВО «Промприлад» в Івано-Франківську, бізнес-консультантом та директором департаменту позик Українсько-канадського бізнес-центру. Під його керівництвом департаментом позик бізнес-центру надано 188 кредитів, завдяки чому було створено близько 800 нових та збережено близько 2000 існуючих робочих місць.

Успішно використовує свій практичний досвід і спеціальні знання як викладач міжнародної економіки та міжнародного менеджменту університету «Галицька Академія» та тренер у сферах малого і середнього бізнесу та розвитку громад. Провів близько 160 тренінгів для понад 30 організацій в Івано-Франківській області. Є одним з ініціаторів створення обласної асоціації «Радники малого бізнесу» для консультативної та технічної підтримки суб’єктів малого підприємництва та головою Івано-Франківської міської філії асоціації.

Консультант з правових питань  

 

Визнаний експерт у сфері правового регулювання підприємницької діяльності; учасник розроблення змін до Земельного кодексу України, проектів законодавчих актів про дозвільну систему, здійснення держаного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, здійснення соціального замовлення за бюджетні кошти із залученням недержавних суб’єктів господарювання. За його безпосередньої участі розроблено 9 прийнятих актів національного законодавства та понад 120 місцевих регуляторних актів у сфері господарської діяльності. Є автором понад 10 посібників для підприємців та керівників суб’єктів господарювання. Здійснював юридичний супровід створення першої в Україні реєстраційної палати в Івано-Франківську та перших в області дозвільних центрів у містах Коломия, Івано-Франківськ та Калуш. Має 15 років досвіду практичної підприємницької діяльності у сфері права та книговидавництві (фундатор першого в Україні видавництва дитячих книг з тканини «Кашалот»). Крім того, протягом 15 років здійснює представництво та захист інтересів підприємців як адвокат.

Менеджер напрямку енергозбереження

 

Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри фізики і хімії твердого тіла, завідувач відділу з питань інтелектуальної власності Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (ПНУ). Має більш ніж 15-річний досвід роботи в якості експерта в галузі матеріалознавства. Автор ряду досліджень з альтернативної енергетики, використання термоелектричних матеріалів і пристроїв. Має багаторічний досвід з менеджменту міжнародних проектів в області енергоефективних матеріалів і пристроїв; директор проекту наукової програми НАТО «Наука заради миру та безпеки»; член організаційного комітету Міжнародних конференцій з фізики і технології тонких плівок і наносистем ПНУ.

ІТ спеціаліст, менеджер напрямку електронного врядування

 

Провідний спеціаліст в сфері програмного забезпечення та інформаційно-комунікаційних технологій з понад 10-річним досвідом роботи. За період практичної діяльності досконало вивчив техніко-експлуатаційні характеристики устаткування, оволодів та успішно застосовує технології механізованої обробки інформації, методи класифікації і кодування інформації, мови та методи програмування. Як керівник дизайн - студії «FLYFOX» активно розробляє та впроваджує нові проекти у сфері ІТ. Окрім цього, має досвід роботи з сучасними графічними програмами для розробки та дизайнування поліграфічної продукції.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи