+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

У період з 07 по 10 жовтня 2013 року у Брюсселі (Королівство Бельгія) відбудеться 11-ий Відкритий тиждень європейських регіонів (EuropeanOpenDaysWeek).

Цей захід є найбільшою щорічною публічною подією в Європейському Союзі, що присвячена регіональній співпраці. Традиційно у заході беруть участь до 5000 представників органів місцевого самоврядування, наукових кіл, ділової спільноти та засобів масової інформації з усієї Європи. 

В рамках заходу проводитиметься близько 100 різноманітних семінарів та практикумів, присвячених таким темам, як європейська політика зближення (EUCohesionPolicy), досвід територіальної та міжрегіональної співпраці, розвиток галузевої взаємодії тощо. Учасникам відкритого тижня європейських регіонів надаватиметься можливість для демонстрації презентаційних та виставкових матеріалів щодо перспективних напрямів розвитку співпраці на рівні регіону/міста/району.

Досвід попередніх років засвідчив, що цей захід є доброю можливістю для налагодження співробітництва, зокрема у рамках програм та грантів Фонду регіонального розвитку ЄС.    

Робочою мовою заходу є англійська.

Детальна інформація про Відкритий тиждень європейських регіонів розміщена на веб-сторінці: http://cor.europa.eu/en/Pages/home.aspxвул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи