+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

З 17 по 19 вересня 2013 року на Прикарпатті з черговим візитом перебуватимуть представники Академії електронного врядування Естонії.

Візит експертів Академії організовано в рамках проекту «Підтримка розвитку електронного врядування в Івано-Франківській області», який виконується Академією електронного врядування Естонії спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією, Івано-Франківським регіональним центром з інвестицій та розвитку, громадською організацією «Агентство з розвитку приватної ініціативи». 

На цей час експертами проекту розроблено концепцію підтримки електронного врядування в Івано-Франківській області, а також описи технічних завдань таких технологічних проектів:

  • електронна система документообігу для Івано-Франківська, Калуша та на обласному рівні;
  • географічна інформаційна система для Калуша, Долини та Івано-Франківська;
  • центр обслуговування дзвінків (call-center) для Калуша та Долини.

В рамках візиту заплановано окремі зустрічі з посадовими особами органів місцевого самоврядування пілотних міст області, де реалізується проект (Івано-Франківськ, Калуш, Долина). Під час зустрічей опрацьовуватимуться технічні моменти впровадження обраних інструментів електронного врядування в роботу муніципалітетів.

Крім того, 19 вересня в м. Івано-Франківську відбудеться спільна зустріч посадових осіб Івано-Франківської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Калуської та Долинської міських рад, відповідальних за реалізацію проекту, з експертами Академії електронного врядування Естонії. Під час зустрічі обговорюватимуться напрацювання проекту, а також подальші кроки в напрямку запровадження в області та пілотних містах розроблених технологічних проектів.

Довідково:

Проект «Підтримка розвитку електронного врядування в Івано-Франківській області» розпочався з вересня 2012 року (загальна тривалість проекту - 18 місяців). Цей проект передбачає розвиток потенціалу Івано-Франківської області у впровадженні інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, створення прикладу для органів центральної влади. В подальшому кращі практики е-врядування поширюватимуться в інших областях України.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи