+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

За сприяння Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку відбувся черговий візит експертів Академії електронного врядування Естонії.

Експерти відвідали Прикарпаття в рамках реалізації проекту «Підтримка розвитку електронного врядування в Івано-Франківській області», головним виконавцем якого є Академії електронного врядування Естонії, за фінансової підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку (SIDA). Партнерами проекту є Івано-Франківська облдержадміністрація, Івано-Франківський регіональний центр з інвестицій та розвитку, громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи».

Візит, що тривав з 17 по 19 вересня 2013 року, мав на меті, зокрема, ознайомити посадових осіб Івано-Франківської обласної адміністрації та органів місцевого самоврядування пілотних міст області, що беруть участь у проекті (Івано-Франківськ, Калуш, Долина) з подальшими планами в напрямку реалізації проекту. Так, менеджер проекту Академії електронного врядування Естонії Єлізавета Креньова повідомила про те, що подані до Шведського агентства з міжнародного розвитку технологічні проекти щодо обраних інструментів електронного врядування, були підтримані та реалізацію проекту продовжено до червня 2015 року (довідково: попередньо загальна тривалість проекту, що розпочався у вересні 2012 року, становила 18 місяців).

На цей час експертами проекту розроблено концепцію підтримки електронного врядування в Івано-Франківській області, а також описи технічних завдань таких технологічних проектів:

  • електронна система документообігу для Івано-Франківська, Калуша та на обласному рівні;
  • географічна інформаційна система для Калуша, Долини та Івано-Франківська;
  • центр обслуговування дзвінків (call-center) для Калуша та Долини.

Крім того, в ході візиту відбулися окремі зустрічі експертів з відповідними спеціалістами органів місцевого самоврядування пілотних міст області. Під час зустрічей опрацьовано технічні моменти впровадження обраних інструментів електронного врядування в роботу муніципалітетів.

Підсумковим заходом стало проведення 19 вересня в м. Івано-Франківську спільної зустрічі посадових осіб Івано-Франківської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Калуської та Долинської міських рад, відповідальних за реалізацію проекту, з експертами Академії електронного врядування Естонії. В ході зустрічі більш детально обговорено напрацювання проекту, а також подальші кроки в напрямку запровадження в області та пілотних містах розроблених технологічних проектів. Серед іншого детальну увагу приділено обговоренню питання впровадження мобільних аплікацій для населення.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи