+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

В рамках реалізації проекту «Створення депозитарію кращих практик електронного врядування на регіональному рівні України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» проводиться національний конкурс впровадження проектів в сфері електронного урядування (далі – Конкурс).

Організаторами Конкурсу є коаліція організацій у складі:

  • державний рівень - Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України, Національний центр електронного урядування;
  • місцеве самоврядування - Асоціація «Міста електронного врядування України», Асоціація міст України;
  • громадянське суспільство - ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця), ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (м. Миколаїв), ГО «Агентство розвитку приватної ініціативи» (м. Івано-Франківськ).

Мета Конкурсу – виявлення та поширення кращих практик і досвіду  органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з впровадження інформаційних технологій на регіональному та місцевому рівнях (село, селище, місто, район, область), спрямованих на підвищення ефективності управління, розширення електронних сервісів для населення та бізнесу, розвитку електронної демократії.

Учасниками Конкурсу можуть бути:

  • органи державної виконавчої влади - обласні та районні державні адміністрації, територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади;
  • органи місцевого самоврядування - сільські, селищні, міські ради; їхні виконавчі органи; районні та обласні ради, що представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст.

Конкурс проводиться за трьома напрямами, в кожному з яких визначено окремі номінації, а саме:

Напрям Конкурсу

Номінації

Електронні інструменти управління територіальною громадою

Геоінформаційні системи

Внутрішній портал, інтерактивні системи

Окремі галузеві рішення

Електронні сервіси

Надання послуг в електронному вигляді

Окремі галузеві рішення

Електронна демократія

Інструменти зворотного зв’язку з громадськістю

Інструменти краудсорсінгу та краудфандингу для громади

Соціальні мережі, їх використання

Електронні голосування та референдуми

Переможці Конкурсу (І, ІІ, ІІІ місця) визначатимуться в кожній номінації. За результатами Конкурсу можуть бути визначені додаткові позаконкурсні номінації. Переможці нагороджуватимуться дипломами, всі інші учасники отримують свідоцтва учасників.

Конкурс надає можливість учасникам:

  • продемонструвати успіхи та досягнення в сфері електронного врядування;
  • ознайомитися з практиками, впровадженими в інших адміністративно-територіальних одиницях України;
  • сформувати позитивний імідж;
  • залучити додаткові ресурси для розвитку територіальних громад і регіонів;
  • для переможців – ознайомитися з кращими міжнародними практиками, взяти участь у навчальних турах;

Практики впровадження електронного врядування будуть включені до депозитарію кращих практик електронного врядування України та розміщені на порталі управління знаннями «Ми розвиваємо електронне урядування» що розробляється на виконання Плану заходів міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».
Всі учасники конкурсу будуть запрошені для участі в міжнародному конгресі «Інформаційне суспільство в Україні», під час якого відбуватиметься нагородження переможців.

Для участі в Конкурсі необхідно заповнити:

Опис практики повинен містити діючу практику, що впроваджена до 01 квітня 2013 року. Кількість заявок, що може подаватися одним учасником, не обмежується.

Більш детальна інформація про порядок проведення Конкурсу міститься в положенні про проведення Конкурсу.

Кінцевий термін подання заявок для участі в Конкурсі - 31 травня 2013 року включно.

Заповнені (скановані) форми  надсилати на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (0342) 55 19 34 (роб.), 066 2187287 (моб.) або по E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (регіональний консультант – Кобильчак Наталія Володимирівна)вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи