+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

З серпня по жовтень 2018 року було отримано 27 заявок організацій громадянського суспільства України, які виявили бажання долучитися до діяльності об’єднання, доклавши власний потенціал та ресурси для підвищення економічної цінності матеріальної й нематеріальної культурної та природної спадщини задля розвитку громад, володільців спадщини.

 Шукаємо кваліфікованого консультанта у проект «Коаліція організацій громадянського суспільства для підтримки громад зі спадщиною», що виконується ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» за співфінансування Посольства Великої Британії в Україні (Діяльність 2.1. Розробка посібника для тренерів та Інструментарію програми для розвитку бізнесу на основі потенціалу спадщини у сільській місцевості).

 

Послуги

 

 

Консультант з підготовки методичного посібника для тренера щодо навчання громад в сфері управління спадщиною та розвитку підприємництва

 

 

Строк надання послуг

 

03.10.2018 – 20.11.2018

 

 

Робоче навантаження

 

 

30 робочих днів

 

 

Консультант з підготовки методичного посібника для тренера щодо навчання громад в сфері управління спадщиною та розвитку підприємництва повинен підготувати посібник для тренерів щодо навчання громад в сфері управління спадщиною та розвитку підприємництва.

 

Конкретні завдання:

Методичний посібник для тренерів ОГС покликаний посилити спроможність громадянського суспільства допомагати громадам ефективно використовувати активи спадщини для економічного зростання. Посібник допоможе тренерам з ОГС спланувати та провести навчальні тренінги для представників громад в сфері управління спадщиною та розвитку підприємництва, пов'язаного із спадщиною, сформувати компетенції, які відповідають потребам та попередньому досвіду аудиторії та відстежувати ефективність навчання за допомогою зворотного зв’язку з учасниками.

Посібник має містити детальну програму та опис тренінгу, рекомендації та інструментарій для його підготовки та проведення. Очікується, що посібник допоможе тренерам сформувати уявлення про послідовність та специфіку їх дій на різних етапах підготовки та проведення тренінгу.

 

 Кваліфікаційні вимоги:

·        понад 3 роки досвіду роботи консультантом / тренером у сфері місцевого економічного розвитку;

·        досвід виконання подібних завдань;

·        знання англійської мови на робочому рівні є бажаним.

 

Процес відбору кандидатів:

Вибір консультанта буде здійснюватися відповідно до наступних критеріїв:

·        відповідний досвід роботи;

·        знання англійської мови;

·        ціна (вартість) послуг.

 

Переможцем процедури відбору визнається учасник, який подав пропозицію, що відповідає кваліфікаційним вимогам, зазначеним вище, та запропонував найнижчу ціну.

 

В своїх цінових пропозиціях кандидати повинні:

·        зазначити ціну послуг за 1 день та за весь період надання послуг (30 робочих днів);

·        надати резюме консультанта, в якому серед іншої інформації обов'язково зазначити досвід роботи та кваліфікацію, що відповідають вимогам до консультанта.

 

У разі виникнення додаткових питань, просимо звертатися до Лади Маланій за телефоном 067 738 39 04 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши «Консультант з підготовки методичного посібника для тренерів» в темі листа.

Будь ласка, надсилайте цінову пропозицію довільної форми та резюме, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши «Консультант з підготовки методичного посібника для тренерів» в темі листа до 01 жовтня 2018 року включно.

 Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» шукає кваліфікованого консультанта у проект «Коаліція організацій громадянського суспільства для підтримки громад зі спадщиною», що виконується ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» за співфінансування Посольства Великої Британії в Україні (Діяльність 2.1. Розробка посібника для тренерів та Інструментарію програми для розвитку бізнесу на основі потенціалу спадщини у сільській місцевості).

 

 

Послуги

 

 

Консультант з підготовки інструментарію програмування розвитку підприємництва у сільській місцевості на основі потенціалу спадщини

 

 

Строк надання послуг

 

03.10.2018 – 20.11.2018

 

 

Робоче навантаження

 

 

30 робочих днів

 

 

Консультант з підготовки інструментарію програмування розвитку підприємництва у сільській місцевості на основі потенціалу спадщини повинен підготувати Інструментарій програмування розвитку підприємництва у сільській місцевості на основі потенціалу спадщини.

 

Конкретні завдання:

Інструментарій програмування розвитку підприємництва у сільській місцевості на основі потенціалу спадщини має бути складений у формі посібника для ОГС, тренерів та представників громад із спадщиною. Він міститиме набір та опис інструментів, які можна використовувати в процесі розробки різноманітних програм економічного розвитку та підтримки підприємництва, пов’язаного із використанням ресурсів спадщини, з метою налагодження ефективного управління місцевою спадщиною та стимулювання економічного зростання. Поряд з іншими методами, інструментарій обов’язково має включати методи налагодження процесу планування за участю громади та інших зацікавлених осіб, інструменти сканування середовища та аналізу ситуації, визначення проблем та можливостей, формулювання візій та постановки цілей, аналізу альтернативних сценаріїв та пріоритезації, планування дій, їх моніторингу та оцінки.

 

Кваліфікаційні вимоги:

·        понад 3 роки досвіду роботи в ОГС у сфері місцевого економічного розвитку, збереження та використання спадщини;

·        досвід виконання подібних завдань;

·        знання англійської мови на робочому рівні є бажаним.

 

Процес відбору кандидатів:

·        відповідний досвід роботи;

·        знання англійської мови;

·        ціна (вартість) послуг.

 

Переможцем процедури відбору визнається учасник, який подав пропозицію, що відповідає кваліфікаційним вимогам, зазначеним вище, та запропонував найнижчу ціну.

 

В своїх цінових пропозиціях кандидати повинні:

·        зазначити ціну послуг за 1 день та за весь період надання послуг (30 робочих днів);

·        надати резюме консультанта, в якому серед іншої інформації обов'язково зазначити досвід роботи та кваліфікацію, що відповідають вимогам до консультанта.

 

У разі виникнення додаткових питань, просимо звертатися до Лади Маланій за телефоном 067 738 39 04 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши «Консультант з підготовки інструментарію» в темі листа.

Будь ласка, надсилайте цінову пропозицію довільної форми та резюме, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши «Консультант з підготовки інструментарію» в темі листа до 01 жовтня 2018 року включно.

 

Агентство з розвитку приватної ініціативи (Івано-Франківськ) розпочало проект «Коаліція організацій громадянського суспільства для підтримки громад зі спадщиною» за співфінансування Посольства Великої Британії в Україні, який триватиме до лютого 2019 року. 

Запрошуємо ОГС, що мають потуги та досвід у сфері збереження та розвитку місцевої спадщини, а також бажання співпрацювати з колегами-однодумцями, до Всеукраїнської коаліції організацій громадянського суспільства для підтримки громад зі спадщиною. Дял цього просимо заповнити анкету, що знаходиться за посиланням: http://goo.gl/dJ9fTD.

Головним викликом для команди проекту стало те, що в Україні поступово зникають об'єкти спадщини, більшість з яких (73%) знаходиться у сільській місцевості. Сільські громади, в т. ч. новостворені об’єднані територіальні громади (ОТГ), не мають достатніх знань / мотивації для розуміння культурної та економічної цінності цих об’єктів, внаслідок чого їхня унікальна спадщина, створена впродовж століть, нехтується і може бути втраченою.

ОГС можуть стати потужними ресурсом для надання допомоги громадам у використанні їхнього потенціалу.

Тому метою проекту є об’єднання зусиль, розбудова партнерства, налагодження професійних зв’язків та розширення можливостей для українських ОГС, що працюють у сфері спадщини та місцевого розвитку, задля сприяння вдосконаленню національної політики, забезпечення належного інструментарію реформ децентралізації та ефективної підтримки спроможності ОТГ зберігати й використовувати економічний потенціал культурної та природної спадщини
 

До коаліції запрошуються активні ОГС, які вже працюють у сфері місцевого розвитку та збереження культурної спадщини. Координуватимуть діяльність коаліції на субрегіональному рівні досвідчені ОГС України – Творчий центр ТЦК (Київ), Громадський центр «Нова генерація» (Херсон), Агентство стійкого розвитку Луганського регіону (Сєвєродонецьк) та Туристична асоціація Івано-Франківщини.

 Коаліція об'єднає не менше 20 організацій у сфері спадщини та місцевого розвитку з усієї території України, які

·         стануть ресурсом для економічного розвитку сільських громад, розробивши універсальний інструментарій програм для розвитку бізнесу на основі потенціалу спадщини у сільській місцевості;

·         сформують та лобіюють рекомендації щодо змін до законодавства задля покращення політики у сфері культурної та природної спадщини;

·         підготують команду тренерів / консультантів, які зможуть надавати підтримку сільським громадам у розумінні ролі та значення місцевої спадщини та стануть їхніми наставниками, надаючи професійну консультативну підтримку;

·         зможуть навчати інші ОГС, розширюючи склад та посилюючи професіоналізм мережі (коаліції).

 Плани коаліції та пропозиції законодавчих змін на вирішення проблем, що перешкоджають збереженню та економічному використанню спадщини, будуть оприлюднені на її установчій конференції  за участю донорських організацій та фондів, профільних міністерств та Дому Реформ у м. Києві вже в листопаді 2018 року.

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи