+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Агентство з розвитку приватної ініціативи завершило оцінювання молодіжних ініціатив, які передбачають конкретні заходи із залучення мешканців до використання потенціалу культурної спадщини своїх громад в цілях місцевого розвитку.

21 травня Агентство з розвитку приватної ініціативи завершило оцінювання концепцій молодіжних ініціатив, які передбачають конкретні заходи із залучення мешканців до використання потенціалу культурної спадщини своїх громад в цілях місцевого розвитку.

Всього було подано 30 заявок з концепціями потенційних ініціатив та відібрано 20 для подальшого доопрацювання авторами на II етапі Програми.  

Агентство з розвитку приватної ініціативи (АРПІ) та Мережа ОГС для підтримки громад зі спадщиною GoHeritage! оголошує старт програми підтримки молодіжних ініціатив для розвитку культурної спадщини малих громад України

З 1 лютого 2021 року Агентство з розвитку приватної ініціативи (АРПІ) отримало змогу продовжити діяльність, спрямовану на підтримку місцевих громад у напрямку збереження та просування місцевої спадщини, завдяки новому гранту Фонду National Endowment for Democracy (NED).

Проект ставить за мету залучити потенціал молоді та надати молодим лідерам громад навички розумного управління потенціалом спадщини в інтересах місцевого розвитку, а також створити для них можливості реалізувати власні креативні ініціативи у своїх громадах.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи