+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

  • Дебатні клуби
  • Навчальні заходи 
  • Волонтерство
  • Зв’язок з роботодавцями

До пріоритетів діяльності Агентства належить освітня, виховна, культурна робота з дітьми та молоддю, сприяння молодіжному руху та молодіжному підприємництву, створення умов для самореалізації молоді в усіх сферах суспільного життя.

 

Ми усвідомлюємо, що наші зусилля та праця матимуть сталість та подальший розвиток лише за умови їх підтримки наступними поколіннями. Виходячи з цього окремий напрямок роботи організації спрямовано на освіту та просвітництво серед молоді, виховання фахівців та патріотів – ці два поняття ми розглядаємо як синоніми, адже справжній патріотизм полягає у фаховій праці в інтересах громади та України, необхідною передумовою чого є широкий кругозір та належна професійна  підготовка. 

 

Агентство має достатньо можливостей для того, щоб дати змогу реалізувати свій інтелектуальний та творчий потенціал молодим людям як на етапі підготовки проектів та програм, так і на етапі їх реалізації, при цьому розвинувши їх лідерські навички, здатність аналітично мислити, генерувати та впроваджувати ідеї, а також бути вільними, чесними, толерантними та шляхетними. 

 

Пріоритетом напрямку є підтримка молодіжного дебатного руху та діяльності дебатних клубів. Ми активно співпрацюємо з провідними дебатними клубами та асоціаціями Європи та світу. Під егідою Агентства створено першу у Східній Європі міжнародну Карпатську дебатну асоціацію, що об’єднала понад 30 дебатних клубів карпатських регіонів Румунії, Угорщини, України та є відкритою до вступу як дебатних клубів, так і окремих дебатерів. Асоціація започаткувала міжнародні події, які планує робити традиційними: Карпатську дебатну школу, дебатні турніри та дебатні шоу (публічні дебати), де будуть обговорюватися конкретні проблеми місцевих громад.  

  

Ми пропонуємо молодим та небайдужим людям волонтерську діяльність в нашій організації. Тут вони зможуть підвищити власну компетентність у найрізноманітніших сферах менеджменту та аналітичної діяльності: проведення опитувань, супровід делегацій, обслуговування публічних заходів (конференцій, форумів, круглих столів, фокус-груп, конкурсів тощо), а також обробка даних та інші неординарні та змістовні завдання. 

 

Якщо Ви станете нашим волонтером – отримаєте унікальний шанс живого спілкування із провідними фахівцями та відомими й цікавими людьми – учасниками наших публічних заходів, можливість здобути реальні навички користування офісною технікою, оволодіти новими комп’ютерними програмами, навчитися організовувати заходи, працювати у команді, бути лідерами та почати відповідати за певну ділянку роботи.

 

Ми також надаємо можливість для проходження виробничої практики студентами вищих та професійно-технічних навчальних закладів як на власній базі, так і на базі партнерів організації – суб’єктів малого та середнього бізнесу.  

 

Ми маємо багаторічний досвід з організації навчальних наметових таборів для молоді з численними студіями, майстер-класами, виправами та конкурсами.  

 

Наші молодіжні студії також включають неординарні заходи, що є майданчиками для неформального обговорення цікавих для аудиторії тем, в яких на рівних беруть участь студенти та представники підприємств та організацій. Це шанс для молодих людей зарекомендувати себе, продемонструвати свою винахідливість, лідерський потенціал, здатність працювати у команді перед потенційними роботодавцями.

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи