+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

 

Цей посібник є вдосконаленою версією видання "Від глухої провінції до креативного місця - креш-тест для малих громад. Путівник економікою спадщини", створеного ГО "Агенство з розвитку приватної ініціативи" в рамках проекту "Підтримка реформи децентралізації в Україні" за співфінансування Уряду Великої Британії через Посольство Великої Британії в Україні.

 

Завантажити

Надає вихідну інформацію для формування довготривалого та короткотривалого плану дій, аналіз можливостей застосування основних засад електронного врядування в Івано-Франківській області, описи основних послуг у сфері е-врядування, а також планування (створення мапи) технологічних проектів. Призначений місцевим органам влади, громадським активістам та спеціалістам у галузі е-врядування.

 

Завантажити

Аналіз проблем в законодавчому регулюванні збереження та управління культурною та природною спадщиною в Україні підготовлено в рамках проекту «Коаліція організацій громадянського суспільства України для підтримки громад зі спадщиною», для ефективної підтримки спроможності об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зберігати їх культурну та природну спадщину та використовувати її економічний потенціал. 

 

Завантажити

Посібник сформований на основі типових запитів внутрішніх переселенців, у стислій і доступній формі подає практичну інформацію про реєстрацію підприємницької діяльності, оподаткування, трудові відносини, відносини з контролюючими органами. Призначений для внутрішньо переміщених осіб, що займаються бізнесом або бажають ним займатися.

 

Завантажити

Інформує про хід та результати проекту «Студент з ініціативою - вектор енергозбереження», зокрема про міжнародні події та заходи проекту, спрямовані на популяризацію практик енергоефективності та відновлювальних джерел енергії та історії успіху.

 

Завантажити українською мовою

Завантажити польською мовою

Містить розгорнуту інформацію про інструменти та технологічні інновації використання відновлювальних джерел енергії (ВДЕ), можливості фінансування проектів з енергоефективності та ВДЕ.

Призначений для інвесторів, малого та середнього бізнесу, студентської молоді та всіх читачів, що цікавляться цими питаннями.

 

Завантажити українською мовою 

Завантажити англійською мовою 

Завантажити польською мовоювул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи