+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

28-29 листопада у м. Яремче Івано-Франківської області відбулася зустріч коаліції громадських організацій з питань трудових відносин проекту «Правова країна». У зустрічі взяло участь дев’ять організацій громадянського суспільства з 8 областей України.

В ході зустрічі організаціями було обговорено та затверджено коаліційну символіку. Було вирішено просувати коаліцію під брендом «На варті права на працю». Учасники зустрічі разом з експертами та тренерами «Правової країни» визначили індекс сталості коаліції, узгодили систему комунікації та звітування в межах коаліції. У засіданні взяли участь партнерські організації – міжнародна організація «Громадське право» (Київ) та «Центр громадської адвокатури» (Львів). Партнери ознайомилися з останніми тенденціями законодавства у сфері трудових відносин України, обговорили ідею спільного проекту, спрямованого на популяризацію діяльності та розбудову коаліції, та спланували подальшу діяльність щодо залучення нових партнерів до коаліції, а також пошуку, узагальнення та поширення кращих практик «про боно».

За детальною інформацією звертайтеся до координатора коаліції: ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи», м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 26, офіс, 12, тел. 0342 504605, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактна особа – Лада Маланійвул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи