+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ разом з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» у рамках Проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» за підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) запрошують міста та об'єднані територіальні громади до участі у Проекті, у рамках якого протягом 2017 року буде надана допомога у запровадженні громадського бюджету.

  

SIPU International та Jarskog Konsult за фінансової підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida) запрошують представників з України до участі у тренінговій програмі «Стратегічний бізнес-менеджмент». 

В неділю 25 травня 2014 року відбуватимуться позачергові вибори Президента України. А в деяких регіонах нашої держави одночасно пройдуть ще й місцеві вибори. Тому про те, що варто знати виборцю, який прийде на свою виборчу дільницю в день голосування, розповідатиметься в цій статті.

Цією публікацією продовжується серія юридичних консультацій в  рамках реалізації проекту «Захист цивільних та громадянських прав в Україні»  який спрямований на сприяння проведенню прозорих та  чесних виборів Президента України, а також на  подолання негативних правових наслідків сучасної  суспільно-політичної ситуації.



вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи