+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Громада міста Долина започаткувала діяльність зі створення безпечного простору у своїй центральній частині. Йдеться про створення системи відеоспостереження.

Наразі відбувається прокладання відокремленої оптиковолоконної лінії, по якій сигнал з камер транслюватиметься в єдиний диспетчерський пункт. Сам пункт повинен бути розташований у адмінбудинку, а в ньому цілодобово працюватимуть оператори, які оперативно реагуватимуть на помічені випадки правопорушень чи вандалізму та інформуватимуть правоохоронні органи для оперативного реагування.

 

Всього периметр «нової» частини міста моніторитимуть 30 камер з функцією нічного бачення. Камерами будуть перекриті всі в'їзди/виїзди в місто в бік доріг державного значення (Обліски, Хмельницького, Міцкевича), а також всі ключові перехрестя та людні громадські місця.

 

Таким чином будуть створені передумови для більш якісного попередження, реагування та розкриття будь яких випадків протиправних дій на території міста.

 

Наступного року систему відеонагляду заплановано завершити, обладнавши спостереженням "стару" частину міста, парк, сквери, а також всі без виключення перехрестя автомобільних доріг та в'їзди у великі житлові масиви. А перша черга системи, яка зараз впроваджується має запрацювати до середини серпня.

 

Також у даний час триває Facebook опитування мешканців Долини на предмет виявлення найбільш проблемних вулиць, що потребують моніторингу шляхом системного відеонагляду.

 

Джерело: фейсбук сторінка заступника міського голови м. Долина Володимира Смолія: Volodymyr Smoliiвул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи