+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

25 квітня 2013 року відбувся семінар з питань розвитку електронного врядування в Івано-Франківській області для посадових осіб органів виконавчої влади (Івано-Франківська облдержадміністрація) та органів місцевого самоврядування пілотних міст, де впроваджується проект (Івано-Франківськ, Калуш, Коломия).

Семінар проводився в рамках реалізації проекту «Підтримка розвитку електронного врядування в Івано-Франківській області», який виконується Академією електронного врядування Естонії у співпраці з Івано-Франківською облдержадміністрацією, Івано-Франківським регіональним центром з інвестицій та розвитку, ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи». Донором проекту виступає Шведське Агентство з міжнародного розвитку (SIDA).

Під час семінару розглядалися напрацювання проекту щодо впровадження елементів електронного врядування в області та пілотних містах. Учасникам семінару презентовано систему електронного документообігу; основні засади та специфіку роботи call – центрів; геоінформаційні системи, мобільні аплікації для комунікації влади з населенням за допомогою мобільних телефонів; систему інтероперабельності. Під час семінару обговорено рамковий документ Стратегії підтримки електронного врядування в Івано-Франківській області.

Під час відвідання Івано-Франківської області відбулась зустріч представників Академії електронного врядування (Естонія) із заступником голови Івано-Франківської облдержадміністрації Ігорем Зваричем. Також естонська делегація відвідала пілотні міста (Івано-Франківськ, Калуш, Коломия), де відбулися зустрічі з керівництвом міст для обговорення напрямів подальшої співпраці.

Наступним етапом роботи стане підготовка описів технічних завдань 4-х технологічних проектів, а саме:

•електронна система документообігу для Івано-Франківська, Калуша та на обласному рівні;

•географічна інформаційна система для Калуша, Долини та Івано-Франківська;

•структура інтероперабельності для Калуша, Долини та Івано-Франківська та для області загалом;

•центр обслуговування дзвінків (call-центр) для Калуша та Долини.

Довідково: Проект «Підтримка розвитку електронного врядування в Івано-Франківській області» розпочався з вересня 2012 року (загальна тривалість проекту - 18 місяців). Цей проект передбачає розвиток потенціалу Івано-Франківської області у впровадженні інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, створення прикладу для органів центральної влади. В подальшому кращі практики е-врядування поширюватимуться в інших областях України.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи