+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

З квітня місяця за підтримки проекту "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції "Гідна Україна" громадські організації з різних регіонів України розпочали спільну діяльність в напрямку дослідження інформаційної політики органів місцевого самоврядування міст обласного значення України. Коаліція об`єднала шість організацій громадянського суспільства, які вже мають досвід спільної діяльності у інших коаліціях в межах проекту "Гідна Україна", а саме: "Агентство стійкого розвитку Луганського регіону", "Фонд розвитку міста Миколаєва", "Лицем до лиця" (м.Одеса), Асоціація "Поділля перший" (м.Хмельницький), "Буковинська фундація підтримки регуляторної реформи в Україні" (м.Чернівці), "Агентство з розвитку приватної ініціативи" (м.Івано-Франківськ).

У планах коаліції з покращення інформаційної відкритості органів місцевого самоврядування - формування рейтингу веб-сайтів міських рад усіх 177 міст обласного (республіканського) значення у 24 областях України та Автономній республіці Крим, розроблення рекомендацій з вдосконалення порядку інформування про діяльність органів місцевого самоврядування та впровадження пілотних ініціатив на місцях.

Діяльність коаліції охоплює досить нетривалий період та завершиться у серпні 2009 року. Очікується, що в результаті роботи коаліції буде розроблено модельний регламент інформування про діяльність органів місцевого самоврядування та сформовано пропозиції з вдосконалення інформаційної політики місцевої влади. Для представників органів місцевого самоврядування, відповідальних за інформаційну політику, будуть проведені навчашльні тренінги з питань ефективного інформування органами місцевого самоврядування про свою діяльність. Планується також видання посібника для органів місцевого самоврядування з питань інформаційної діяльності місцевої влади.

Координатором коаліції є громадська організація "Агентство з розвитку приватної ініціативи". першочерговим завданням коаліції є дослідження стану інформування громадськості про діяльність органів місцевого самоврядування України, вироблення практичних рекомендацій для органів місцевого самоврядування та впровадження пілотних ініціатив щодо покращення їхньої інформаційної діяльності.

Контактна особа: керівник та експерт проекту Оксана Федорович, тел. 0342 504605, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи