+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

26 – 27 травня 2009 року на Івано-Франківщині відбулася перша зустріч Коаліції з покращення інформаційної відкритості, яка розпочала свою діяльність з квітня 2009 р. за підтримки проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції «Гідна Україна».

В зустрічі взяли участь представники організацій-партнерів та експерти проекту «Гідна Україна». В ході зустрічі учасники затвердили єдиний перелік інформації, що потребує оприлюднення органами місцевого самоврядування для забезпечення прозорості діяльності та зниження рівня корупції.

Координатор коаліції запропонував партнерам методику рейтингування веб-сторінок органів місцевого самоврядування в цілому та їх діяльність, зокрема, з питань забудови, земельних відносин та дозвільної діяльності. Методика формувалася експертами АРПІ з урахуванням кращих практик дослідження веб-сторінок. При формулюванні критеріїв рейтингування веб-сторінок міст обласного значення, що лягли в основу методології, були враховані результати анкетування фахівців коаліції та інших експертів, в т.ч. розробників веб-сторінок та інформаційних порталів, журналістів, дослідників-соціологів, експертів з комунікації, представників бізнесу.

В ході зустрічі також було презентовано проект Типового інформаційного регламенту діяльності органів місцевого самоврядування. Останній покликаний допомогти ОГС-партнерам коаліції виробити найбільш ефективні рекомендації щодо вдосконалення існуючої системи інформування органами влади про свою діяльність.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи