+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

4 червня впродовж семінару - робочої зустрічі ГО "Агентство стійкого розвитку Луганського регіону" з керівниками структурних підрозділів Лисичанського міськвиконкому було обговорено поточну інвестиційну політику Лисичанської міської ради та шляхи її вдосконалення. Окремим питанням розглядали плани щодо покращення інформаційної політики як складової загальної інвестиційної привабливості території.

В результаті було досягнуто домовленості щодо спільної роботи Лисичанської міськради та громадської організації "Агентство стійкого розвитку Луганського регіону" в напрямку покращення інформаційної політики міськради: громадська організація надаватиме допомогу у створенні офіційного веб-сайту міської ради, спільними зусиллями буде розроблено Регламент з інформування громадськості про діяльність Лисичанської міської ради.

Громадська організація "Агентство стійкого розвитку Луганського регіону" з квітня місяця є партнером в межах коаліції з моніторингу інформаційної відкритості влади.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи