+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

16 вересня обласний центр Прикарпаття відвідали експерти Академії електронного врядування Естонії, зокрема, взяли участь у зустрічі-семінарі, який відбувся у Івано-Франківському міськвиконкомі спільно з міськими посадовцями.

Семінар став черговим етапом реалізації проекту «Підтримка розвитку електронного врядування в Україні», який реалізується з вересня 2012 року та триватиме до червня 2015 року в Івано-Франківській області на базі трьох пілотних міст – обласний центр Івано-Франківськ та районні центри Калуш і Долина.

Естонські фахівці спільно зі спеціалістами виконкому у галузі інформаційно-комп’ютерних технологій ознайомили присутніх з напрацюваннями проекту. Так, представлено геоінформаційну систему, мобільний додаток «Івано-Франківськ для туристів».

Також експерти відвідають наступне «пілотне» місто Калуш, де зустрінуться з калуськими посадовцями міськвиконкому для обговорення подальших робочих кроків.

Довідково:

Впровадження проекту «Підтримка розвитку електронного врядування в Україні» має на меті розвиток потенціалу Івано-Франківської області у впровадженні інформаційно-комунікаційних технологій для підвищення прозорості врядування та посилення місцевої демократії; створення прикладу для органів центральної влади. В подальшому кращі практики е-врядування поширюватимуться в інших областях України.

Проект зосереджує свою діяльність у пілотних містах Івано-Франківської області: Калуші, Долині та обласному центрі.

Партнерами проекту в Україні є Івано-Франківська облдержадміністрація, громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи», Івано-Франківський регіональний центр інвестицій та розвитку.

Донори проекту: Шведське Агентство з міжнародного розвитку (SIDA), Міністерство закордонних справ Естонії. вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи