+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Громада міста Долина започаткувала діяльність зі створення безпечного простору у своїй центральній частині. Йдеться про створення системи відеоспостереження.

26 липня ц.р. Виконавчий комітет Яремчанської міської ради прийняв рішення  про підключення міста до Системи публічних закупівель  Prozorro.  Таким чином одне з міст обласного значення Івано-Франківщини приєдналося до новітньої електронної системи закупівель, що кілька місяців тому стартувала в Україні  (див. офіційну сторінку prozorro.gov.ua та офіційну сторінку в мережі Facebook Система публічних електронних закупівель ProZorro).

 

Місто Долина – одне з найактивніших міст Прикарпаття в напрямку впровадження електронних послуг для населення. З тим, як здійснюється оптимізація адмінпослуг в місті та створюється реєстр громади, познайомила нас керуюча справами Долинського міськвиконкому Світлана Сапетна. П. Світлана учасниця ознайомчого туру з практиками е-врядування до Естонії та Швеції у 2013 році, що був організований в рамках проекту «Розвиток е-врядування в Івано-Франківській обл. України» Агентством з розвитку приватної ініціативи.

 

16 вересня обласний центр Прикарпаття відвідали експерти Академії електронного врядування Естонії, зокрема, взяли участь у зустрічі-семінарі, який відбувся у Івано-Франківському міськвиконкомі спільно з міськими посадовцями.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи