+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Конкурс на участь у  тренінговому курсі Івано-Франківської ГО « Агентство з розвитку приватної ініціативи»,  в рамках створення Регіонального Інституту громадянського лобіювання та громадської дипломатії для організацій з Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей за підтримки програми «Матра КАП» посольства Королівства Нідерланди продовжено до 10 листопада 2008 року.

Курс передбачає оволодіння учасниками знань та навичок громадської дипломатії та громадського лобіювання з урахуванням специфіки діяльності організацій громадянського суспільства (ОГС), залучених до суспільно-навчальної практики в ході проекту.
Загалом планується, що учасники візьмуть безпосередню участь у двох дводенних тренінгах та двох одноденних робочих зустрічах, де обговорюватиметься хід практичного застосування знань та навичок, отриманих в тренінгах та робота новоствореної мережі ОГС, об’єднаних проектом. До розробки курсу та впровадження тренінгових модулів залучені досвідчені фахівці у сфері соціально-економічного та гуманітарного розвитку України, Румунії, Ірландії, США.
По закінченні курсу учасники отримають сертифікати, а також матимуть змогу опублікувати позитивний досвід піврічної практичної діяльності у сфері громадського лобіювання та громадської дипломатії у виданні за проектом. Проектом передбачається залучити до участі в тренінгах з громадського лобіювання та громадської дипломатії представників 40 організацій.

Для участі в тренінгу потенційним учасникам необхідно заповнити анкету (додається) та надіслати на адресу Агентства до 10 листопада 2008 року.

Адреса організації: e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вул. Дністровська 26, офіс 12, м.Івано-Франківськ, 76018, тел. 8 (0342)50 46 05, 8 067 7383904, 8 050 7252863. Контактна особа: Лада Маланій

Інформація про ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи»:

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» була створена в жовтні 2000 року як об’єднання громадян, зацікавлених у формуванні сприятливого бізнес-середовища.
Місія організації – розвиток приватної ініціативи через створення сприятливого підприємницького клімату та розвиток професійних якостей українських підприємців.
Ми відкриті до співпраці з організаціями чи громадянами, яким близька й зрозуміла мета нашої організації.
Основні напрямки діяльності Агентства:

 •  Розробка нормативних актів місцевого рівня;
 •  Вироблення рекомендацій до нормативних актів центрального рівня;
 •  Аналіз ефективності нормативних актів в галузі підприємництва;
 • Сприяння антикорупційним ініціативам ОГС;
 • Лобіювання прийняття правових актів, які сприяють покращенню підприємницького клімату в Івано-Франківській області;
 •  Проведення круглих столів, громадських слухань з проблемних питань ведення підприємницької діяльності, соціальних аспектів тощо;
 •  Проведення конференцій, семінарів з метою поширення кращого досвіду співпраці органів місцевої влади,  підприємницьких кіл та організацій громадянського суспільства;
 •  Розробка програм, проектів регіонального розвитку та підтримки підприємництва, сприяння їх впровадженню;
 •  Проведення навчальних семінарів для підприємців;
 •  Юридична підтримка та захист інтересів членів Агентства;
 •  Консультаційні послуги для членів та партнерів Агентства.

Здійснюючи функції Регіонального ресурсно-інформаційного центру проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції „Гідна Україна” (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) «Агентство з розвитку приватної ініціативи» у 2007 – 2008 роках реалізувало 12 тренінгів з тем, що стосувалися розширення можливостей ОГС впливати на владу і впроваджувати системні зміни” для понад 170 організацій регіону. Учасники  продемонстрували як високу активність та зацікавленість в отриманій інформації, так і потребу подальшого навчання та отримання глибших знань, вироблення умінь та навичок у сфері адвокасі, громадського лобіювання та подолання бар’єрів сприймання, взаємного нерозуміння через культурні відмінності, складність формування неформальних контактів на міжособистісному, міжкультурному, міжобщинному, а отже, й на міжетнічному та міжнародному рінях. Таким чином виникла доцільність створення Інституту громадського лобіювання та громадської дипломатії, який би не лише акумулював та поширював напрацьований досвід, але й сприяв подальшим демократичним перетворенням в Україні.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи