+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Усі учасники, представники ОГС, були відібрані до участі в проекті на конкурсній основі. АРПІ значною мірою скористалося рекомендаціями колег з проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції «Гідна Україна» зокрема коаліції з впровадження прозорих та вільних процедур в галузі земельних відносин «Прозора Земля».

Тренінг провели експерти у сфері громадських перетворень України, залучені до діяльності Інституту. У тренінгу взяли участь представники громадських організацій Івано-Франківської області, Вінниці, Чернівців та Швейцарсько-Українського проекту «Forza», що реалізується у сфері збереження лісового фонду в Закарпатській області. Залучення до тренінгу представників ЗМІ, кредитних спілок та органів місцевого самоврядування обраних областей сприяло активним груповим дискусіям всередині груп, виробленню міжсекторного діалогу. Це був тренінг для першої групи учасників, відібраних на конкурсній основі для навчальної програми створюваного Інституту. Для представників другої групи учасників такий тренінг планується провести 23-24 грудня ц.р.

Метою тренінгу було надати учасникам знання, уміння та навички для використання методології громадської дипломатії у діяльності задля розбудови сталих стосунків та навчити учасників ефективній самопрезентації у громадах.

На тренінгу було окреслено напрямки впровадження основ громадської дипломатії у вже діючі проекти ОГС регіону. Учасники мали змогу приєднатися до лідерів груп, які промоціювали ініціативи. Доопрацювання моделей громадської дипломатії відбуватиметься впродовж грудня 2008 -січня 2009 року. Самі ініціативи та перші їх результати учасники тренінгу матимуть змогу презентувати на першій робочій зустрічі мережі організацій громадянського суспільства чотирьох областей регіону задля впровадження інституційних змін, які сприятимуть системним перетворенням, трансформаційним євроінтеграційним процесам у регіоні. Таку зустріч АРПІ планує провести в кінці січня - на початку лютого 2009 року.

Усі учасники, представники ОГС, були відібрані до участі в проекті на конкурсній основі. АРПІ значною мірою скористалося рекомендаціями колег з проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції «Гідна Україна» зокрема коаліції з впровадження прозорих та вільних процедур в галузі земельних відносин «Прозора Земля».

Приємно, що всі учасники виявилися не лише пошукачами знань, але й ініціаторами конкретних рекомендацій та фахових пропозицій щодо вдосконалення роботи створюваного Інституту з громадського лобіювання та громадської дипломатії, а також розвитку Інституту в напрямку якісної практичної освіти.

Тренінг організувало «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (АРПІ) (м. Івано-Франківськ) в межах проекту «Створення регіонального інституту громадського лобіювання та громадської дипломатії» за підтримки програми Посольства Королівства Нідерланди Матра Кап.

Лада Маланій, координатор проекту
Громадська організація “Агентство з розвитку приватної ініціативи”
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
80342-50-46-05
8067-738-39-04
8050-725-28-63
вул. Дністровська 26 офіс 12
м.Івано-Франківськ 76018вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи