+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Конкурс на участь у тренінговому курсі Івано-Франківської ГО « Агентство з розвитку приватної ініціативи», в рамках проекту «Створення Регіонального Інституту громадянського лобіювання та громадської дипломатії» для організацій з Вінницької, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей завершено.

Курс передбачав відбір учасників для подальшої навчальної програми з оволодіння знаннями, уміньнями та навичоками громадської дипломатії та громадського лобіювання з урахуванням специфіки діяльності організацій громадянського суспільства (ОГС), залучених до суспільно-навчальної практики в ході проекту.

Загалом відібрано 32 представники з 30 неурядових організацій з Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької областей та Швейцарсько-Українського проекту «Forza». Також до тренінгового курсу долучено представників ОМС, ЗМІ та бізнес-асоціацій з обраних областей.

Відібрані до тренінгового курсу учасники візьмуть безпосередню участь у двох дводенних тренінгах з громадського лобіювання, громадської дипломатії та двох одноденних робочих зустрічах, де обговорюватиметься хід практичного застосування знань та навичок, отриманих на тренінгах та визначатимуться напрямки роботи новоствореної мережі ОГС, об’єднаних проектом.

У розробці курсів та впровадженні тренінгових модулів беруть участь досвідчені фахівці у сфері соціально-економічного та гуманітарного розвитку України, Румунії, Ірландії, США.

По закінченні курсу учасники отримають сертифікати, а також матимуть змогу опублікувати позитивний досвід піврічної практичної діяльності у сфері громадського лобіювання та громадської дипломатії у виданні за проектом.

Проект «Створення Інституту громадського лобіювання та громадської дипломатії» здійснюється за підтримки програми «Матра КАП» посольства Королівства Нідерланди

Контактна інформація:
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
вул. Дністровська 26, офіс 12
м.Івано-Франківськ, 76018
тел. 8 (0342)50 46 05, 8 067 7383904, 8 050 7252863.

Контактна особа:
Лада Маланійвул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи