+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Як повідомляє офіційний веб-сайт «Голосу Америки», Кафедра біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника після ретельного суворого відбору стала переможцем конкурсу на отримання високоякісного лабораторного обладнання для молекулярно-біологічних досліджень.

 

Учасники конкурсу повинні були продемонструвати цінність їхніх наукових досліджень, потребу в обладнанні та потенційний вплив їхньої діяльності. Крім того, оцінювалися такі фактори, як стабільність навчального закладу і країни в цілому, освітні та наукові досягнення і потужність інфраструктури.

 

ПНУ став одним із 15 переможців програми Instrumental Access від неприбуткової організації Seeding Labs, що в Бостоні, штат Массачусетс. Україна стала єдиною європейською країною, що потрапила до переліку, і була представлена вперше!

 

Ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда на своїй Facebook-сторінці поділився досягненням університету:

 

«Серед 15 Переможців Seeding Labs - Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, кафедра біохімії та біотехнології (завідувач кафедрою, професор Володимир Лущак). Ідея і основна робота над проектом-переможцем належить співробітниці кафедри Уляні Джаман. За результатами конкурсу кафедра біохімії та біотехнології нашого університету отримає Вітаю наших науковців і бажаю успіхів в реалізації проектів!!!»вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи