+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Темою конференції стало експертне обговорення методологій моніторингу та оцінки програм. Як відомо, оцінка все частіше стає частиною програм ще на стадії їхньої розробки. Поширюється практичне застосування стандартів і принципів оцінки програм. У сфері оцінки розвивається міжнародне співробітництво, створюються міжнародні організації. В конференції взяли участь експерти у сфері оцінювання та виконання програм та проектів з України та країн СНД, а також Канади, США та країн ЄС.

Активну участь в конференції взяли представники коаліції з моніторингу інформаційної відкритості: Олексій Кубарь (Агентство стійкого розвитку Луганського регіону) та Лада Маланій (Агентство з розвитку приватної ініціативи, Івано-Франківськ). В межах секційного засідання «Методологія оцінки державної політики» Л. Маланій виступала на тему «Методолгія оцінки інформаційної відкритості органів місцевого самоврядування через рейтинг офіційних веб-сайтів міських рад» та презентувала досвід роботи коаліції громадських організацій України з визначення рейтингу офіційних веб-сайтів міст обласного та республіканського значення, що проводився в рамках проекту «Гідна Україна».

В результаті конференції Коаліція з моніторингу інформаційної відкритості збагатилася як новим досвідом у сфері оцінювання, так і отримала фахові матеріали з питань моніторингу та оцінки, зокрема книгу, що систематизує найновіші підходи та практики оцінювання «Оцінка програм: методологія та практика». Організатори конференції: Міжнародна мережа «Оцінка програм» International Program Evaluation Network (IPEN), Лабораторія Досліджень ТЦК та Творчий центр ТЦК. Детальніше про конференцію можна дізнатися на сайті Твочого центру ТЦК http://eval-net.org/view_konf.php?id=2009.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи