+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

У Молодіжних студіях Агентства з розвитку приватної ініціативи триває підготовка команди студентів-юристів ПНУ до  міжнародний арбітражний турнір з торгівельного та комерційного права – ICC Lex Mercatoria.

  

Турнір відбудеться 25-28 листопада 2016 року в місті Мінськ (Білорусія).  Його організатори BILA (International Law and Arbitration Association) та всесвітньо відома юридична компанія Baker and Mc.Kenzie, за підтримки ICC International Court of Arbitration.

 

Це міжнародний освітній захід, спрямований на розвиток і становлення сучасного успішного юриста, стимулювання вивчення міжнародного приватного права та на популяризацію міжнародного комерційного арбітражу як альтернативного способу вирішення комерційних суперечок. Змагання проходить англійською мовою у формі навчального арбітражного засідання, максимально наближеного до реальності. В основі навчальної справи покладені матеріали декількох реальних справ з практики Міжнародного арбітражного суду ICC.

 

Цього року студенти Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (ПНУ) вперше презентуватимуть  Західний регіон України в ICC Lex Mercatoria, зареєструвавши для участі власну команду: Ірину Федорович (4 курс), Наталію Адамович (4 курс), Костянтина Яша (3 курс), Юрія Марущака (5 курс).

 

 

Це активні учасники напрямку «Молодіжні студії» нашої організації та одні з кращих представників студентської спільноти ПНУ, в чиєму арсеналі вже налічується декілька міжнародних змагань з правознавства, в т.ч. «Модель ЄС» (Україна, 2015), Міжнародний конкурс з медіації та переговорів (Литва, 2016), міжнародні дебатні турніри в країнах ЄС (2014-2015), Міжнародна конференція юридичних клінік V4+Ukraine та Всеукраїнська школа з вирішення конфліктів та переговорних навичок (2016) та ін.

 

 

Ми впевнені, що набуті знання та досвід арбітрування як альтернативного вирішення господарських спорів, конкурсанти зможуть використати для цивілізованого розв’язання суперечок між суб’єктами господарювання. Це в свою чергу дозволить зламати негативні тенденції в сучасному судочинстві та сприяти справедливому та законному вирішенню комерційних спорів.

 

Для участі у змаганнях  команді необхідно сплатити реєстраційний внесок, самостійно покрити транспортні витрати та витрати на проживання та харчування, що у загальній сумі складає 18000грн. (вісімнадцять тисяч гривень).

 

Молодіжні студії ГО АРПІ запрошує усіх, хто виявить інтерес до цієї події виступити спонсором нашої Івано-Франківської команди.

 

 

Для цього просимо сплатити посильну Вам благодійну пожертву за такими реквізитами:

Одержувач: ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи»

Код ЄДРПОУ: 25925512

р/р: 26003052527517

ІФФ ПАТ КБ «Приватбанк»

МФО 336677

Сума: ____________ грн.

Призначення платежу: добровільне пожертвування для участі у арбітражному турнірі з торгівельного та комерційного права.  

 

Ми відповімо на будь-які Ваші запитання, пов’язані з участю команди у конкурсі. Контактна особа – Лада Маланій: e-mail. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел 0342504605, моб. 067 738 3904. вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи