+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

14-16 листопада 2013 року в Українському домі (Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться міжнародна виставка «Освіта за кордоном».

Організатори виставки запрошують старшокласників, студентів і батьків відвідати виставку "Освіта за кордоном", в ході якої будуть представлені більш ніж 80 навчальних закладів з різних країн світу та закордонних агенцій.

Виставка традиційно є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому колу питань освіти за кордоном, під час якого відвідувачі можуть поспілкуватися з представниками закордонних навчальних закладів. 

Експозиція виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам буде представлений широкий спектр освітніх програм.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Великої Британії, Росії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, ОАЕ, Польщі, Франції, Литви, Австрії, Словаччини, Австралії, Латвії, Голландії, Німеччини.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Франції, Чехії, Литви та Польщі, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи