+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Як повідомляє офіційний веб-сайт «Голосу Америки», Кафедра біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника після ретельного суворого відбору стала переможцем конкурсу на отримання високоякісного лабораторного обладнання для молекулярно-біологічних досліджень.

В березні 2017 року в рамках програми «Голос громадськості в Івано-Франківській області (DOBRE) проходить серія воркшопів для молоді чотирьох об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області» - Старобогородчанської (10 березня), Печеніжинської (14 березня), Верхнянської (17 березня) та Білоберізької (24 березня).

  

В останній тиждень листопада столиця Білорусі Мінськ зібрала представників юридичної еліти з багатьох країн світу. Тут триває міжнародний студентський конкурс з міжнародного трудового права та арбітражу ICC LexMercatoria. 

  

У Молодіжних студіях Агентства з розвитку приватної ініціативи триває підготовка команди студентів-юристів ПНУ до  міжнародний арбітражний турнір з торгівельного та комерційного права – ICC Lex Mercatoria.

  вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи