+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

23 березня 2011 року відбулося засідання конкурсної комісії, яка підвела підсумки конкурсного відбору студентів Івано-Франківської області для участі в дебатах на тему «Бізнес та енергозбереження».

Конкурс розпочався 18 січня 2011 року та тривав до 15 березня ц.р. За цей час відбулися зустрічі представників проекту «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє» ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» з потенційними учасниками дебатів у Калуському політехнічному коледжі, Прикарпатському університеті, технічному університеті нафти і газу. Головним завданням зустрічей було ознайомлення студентів з цілями та завданнями проекту та заохочення їх до дебатування на тему енерго- та ресурсозбереження в сучасних реаліях. Організатори конкурсу отримали 23 конкурсні заявки (анкети з конкурсним завданням – твором-есе на теми, пов’язані з енергозбереженням). Всі вони були оцінені комісією у такому складі:

Зінаїда Болюк
Начальник управління освіти та науки Івано-Франківської ОДА
Ростислав Заремба
Заступник начальника головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Вадим Козленко
Заступник начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Івано-Франківської ОДА
Ростислав Микитюк
Начальник відділу молодіжної політики головного управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики Івано-Франківського міськвиконкому
Ігор Рибіцький
Старший науковий співробітник науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики та екології, ІФНТУНГ
Любомир Никируй
Начальник відділу інтелектуальної власності, Прикарпатський університет ім.В.Стефаника
Лідія Шкрібляк
Депутат Івано-Франківської міської ради, директор театру кіно «Люм’єр», приватний підприємець
Павло Горішевський
Голова Івано-Франківської обласної організації Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні
Оксана Федорович
Експерт проекту з питань сталого регіонального розвитку
Кирило Рубановський
Експерт проекту з питань законодавства у сфері енергозбереження, адвокат

До дебатів відібрано 20 студентів, 2 студентів зараховано до резервних списків.

Таблицю з результатами можна завантажити тут

Конкурсна комісія оцінювала творчі роботи студентів за такими критеріями: відповідність темі (2 бали), логічність викладу (3 бали), аргументованість/переконливість (3 бали), оригінальність викладу (2 бали). Найвищу оцінку отримали твори Прокіпчука Артура (національний університет Львівська політехніка) – 8,6 балів, тема твору «Пропозиції щодо практичного застосування енергозберігаючих технологій в Україні за секторами економіки»; Консевич Катерини (Київський національний університет ім. Т.Шевченка, ПВНЗ «Галицька академія») – 8,4 бали; Зборовського Михайла (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка) – 8,3 балів, тема творів «Оцінка економічних, екологічних та соціальних перспектив застосування технологічних інновацій у сфері енергозбереження у Європі та Україні»; Ткача Михайла (Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника) – 8,2 бали, тема твору «Проблеми, пов’язані з впровадженням енергозберігаючих технологій в Україні та Івано-Франківській області зокрема. Аспект філософсько-етичний».

Івано-Франківський регіональний дебатний турнір відбудеться 5-6 травня 2011 року у м. Івано-Франківську. З темами дебатів та детальною інформацією щодо турніру можна буде ознайомитися на сайті Агентства www.arpi.org.ua.

Проект «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє» здійснюється в Івано-Франківській області України та повіті Марамуреш Румунії громадською організацією «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (Івано-Франківська область) та Асоціацією «Еколоджік» (повіт Марамуреш) за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 та є відповіддю на виклики, пов’язані з втратами природних ресурсів та потребою застосовувати поновлювані джерела енергії в ЄС та сусідніх країнах.

Загальна мета проекту полягає у сприянні розвитку енергоефективних технологій та транскордонній співпраці в цій сфері між молоддю, владою і бізнес-сектором та побудові міцного партнерства для майбутньої транскордонної співпраці у цьому напрямку.

Проект передбачає проведення двох регіональних дебатних турнірів в Україні та в Румунії. Всього в дебатах в межах проекту в Україні та Румунії візьмуть участь 40 студентів, зацікавлених в обговоренні актуальних тем з енергозбереження та ефективного використання природних ресурсів для потреб малого та середнього бізнесу задля сталого розвитку Карпатського Єврорегіону.

За детальною інформації звертайтеся: Агентство з розвитку приватної ініціативи, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 26, оф. 12, тел.+380 342504605, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.www.arpi.org.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи