+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Турнір буде проходити у Виставковому центрі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Програма заходу передбачає обговорення таких тем: «Біопаливо є кращою альтернативою, ніж викопне паливо. Використання біопалива повинно заохочуватися урядовими регулюваннями», «Ринкові підходи мають більший потенціал для скорочення викидів вуглецю, ніж підходи регуляторні», «Вода повинна розглядатися як товар, на який може бути встановлена ціна та бути предметом міжнародної торгівлі. Або ж це унікальне загальне благо, що повинно бути предметом міжнародного співробітництва», «Європа повинна більшою мірою спиратися на атомну енергетику», «Уряд повинен тільки фінансово заохочувати інновації для збереження невідновлюваних видів енергії та ресурсів», «Ощадливість – шлях до зменшення шкоди».

Турнір передбачає проведення чотирьох навчальних раундів та півфіналу, в якому візьмуть участь кращі промовці дебатів.

Суддями турніру будуть представники бізнес-сектора, місцевої влади, експерти у сфері енергозбереження та сталого розвитку громад. Судді відберуть 4-х найбільш достойних промовців області до участі в міжнародних українсько-румунських дебатах, які заплановані на жовтень-листопад ц.р. в Івано-Франківську. У якості глядачів на турнір запрошені представники місцевої влади, промислових підприємств, малого та середнього бізнесу, установ та організацій Івано-Франківської області, науковці, румунські партнери проекту та інші особи, прямо зацікавлені у пошуку креативних та альтернативних студентських ідей щодо ведення діяльності з застосуванням принципів сталого розвитку територій прикордонних регіонів України та Румунії.

Дебатний турнір проходить в рамках проекту «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє», що здійснюється в Івано-Франківській області України та повіті Марамуреш Румунії громадською організацією «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (Івано-Франківська область) та Асоціацією «Еколоджік» (повіт Марамуреш) за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Загальна мета проекту полягає у сприянні розвитку енергоефективних технологій та транскордонній співпраці в цій сфері між молоддю, владою і бізнес-сектором та побудові міцного партнерства для майбутньої транскордонної співпраці у цьому напрямку. Очікується, що найбільш зацікавленою цільовою групою в ідеях, пропозиціях та планах дій щодо збереження ресурсів та енергоефективності, висловлених студентами, стане малий та середній бізнес прикордонних регіонів. Суб’єкти господарювання малого та середнього бізнесу переважно не володіють значними фінансовими ресурсами, тому передусім зацікавлені у впровадженні енергоощадних технологій. Водночас, вони становлять основний сегмент економіки як Івано-Франківщини так і повіту Марамуреш.

Партнерами у підготовці та проведенні заходу виступили Івано-Франківська обласна державна адміністрація, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи