+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

19-22 вересня триватиме ознайомчий тур представників Прикарпаття для вивчення кращих практик енергозбереження у повіті Марамуреш (Румунія).

За підсумками дебатного турніру (17-18 травня 2011 року), глядачами якого стало широке коло осіб, зацікавлених у отриманні інноваційних пропозицій щодо впровадження енергозберігаючих технологій у виробництво, комунальну та будівельну сферу регіонів тощо, кращі промовці отримали нагоду відвідати сусідній з Івано-Франківською областю України повіт Марамуреш Румунії та ознайомитися з об’єктами, що ефективно використовують енергозберігаючі технології.

Метою туру є отримання практичних знань та ознайомлення з конкретними об’єктами енергозбереження в повіті Марамуреш, а також ініціювання сталого співробітництва між українськими та румунськими колегами в цьому секторі, і зокрема, між представниками бізнесу та студентами.

Це, зокрема, використання енергозберігаючих технологій в готельному комплексі м. Окна Шугатаг, технології використання сили води в с. Сарбі, робота ферми з розведення форелі з системою збагачення води киснем без використання традиційних джерел енергії в с. Мара, приклади утеплення багатоквартирних будинків, ефективного вуличного освітлення, роботи систем теплових насосів в житлових будинках в м. Бая Спрі, робота гідроелектростанцій, виробництво пелет в с. Довге Поле тощо. Подорож започаткує партнерство між представниками трьох секторів України та Румунії – представниками влади, бізнесу та студентами.

Наступна зустріч відбудеться в Україні – на Ярмарку ідей в Івано-Франківську, на який будуть запрошені його активні учасники – студенти, експерти у сфері енергозбереження, представники влади, бізнесу та ЗМІ.

Ознайомчий тур відбудеться в рамках проекту «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє», що здійснюється в Івано-Франківській області України та повіті Марамуреш Румунії громадською організацією «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (Івано-Франківська область) та Асоціацією «Еколоджік» (повіт Марамуреш) за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи