+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

24 листопада в м.Івано-Франківську відбудеться українсько-румунський Ярмарок ідей під егідою Міжнародного інвестиційно-економічного форуму «Партнерство та перспектива».

Ярмарок ідей стане завершальною подією проекту «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє», що виконується в Івано-Франківській області України та повіті Марамуреш Румунії громадською організацією «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (Івано-Франківська область) та Асоціацією «Еколоджік» (повіт Марамуреш) за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми прикордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013. Проект виконується за сприяння Івано-Франківської облдержадміністрації та виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Ярмарок передбачає фінальний раунд молодіжних дебатів на тему «Держава повинна стимулювати інновації для збереження невідновлюваних видів енергії та ресурсів». Дебати відбудуться в рамках секції з транскордонного співробітництва Міжнародного інвестиційно-економічного форуму «Партнерство і перспектива», що проходить у м.Івано-Франківську, 24-25 листопада ц.р.

Учасниками дебатів є українські та румунські студенти - кращі промовці відбіркових дебатних турнірів, які відбувалися в містах Івано-Франківську (Україна) та Бая-Маре (Румунія). Під час ярмарку запланована демонстрація інноваційних проектів у галузі енергозбереження та альтернативної енергетики зазначених прикордонних регіонів України та Румунії. Окрім студентства, участь у заході візьмуть представники Івано-Франківської облдержадміністрації, Марамуреської повітової ради, Асоціації «Еколоджік», наукових кіл, представники малого та середнього бізнесу двох країн, що зацікавлені у пошуку альтернативних ідей розвитку економіки свого регіону та налагодженні нових партнерських зв’язків.

Місце проведення Ярмарку: м. Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 21, Івано-Франківська ОДА, початок заходу об 11.00.

Контактна особа – директор ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» Лада Маланій, тел.0342504605.

Проект «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє» розпочався 10 грудня 2010 р. як відповідь на виклики, пов’язані з втратами природних ресурсів та потребою застосовувати відновлювані джерела енергії в ЄС та сусідніх країнах. Проект ставив за мету сприяти розвитку енергоефективних технологій та транскордонній співпраці в цій сфері між молоддю, владою і бізнес-сектором та побудові міцного партнерства для майбутньої транскордонної співпраці у цьому напрямку. В результаті проекту створено міжнародний дебатний клуб і його першими учасниками стали студенти Івано-Франківської області та повіту Марамуреш, промовці дебатних турнірів на тему «Бізнес та енергозбереження» в Україні та Румунії. Глядачами дебатів стало широке коло осіб, зацікавлених у отриманні інноваційних пропозицій щодо впровадження енергозберігаючих технологій у виробництво, комунальну та будівельну сферу регіонів тощо. Кращі промовці дебатів з Івано-Франківської області відвідали повіт Марамуреш Румунії та ознайомилися з об’єктами, що ефективно використовують енергозберігаючі технології. Дебати та ознайомчий тур з практиками енергозбереження об’єднали студентську молодь, місцеву владу та представників бізнес-сектора, зацікавлених в обговоренні актуальних тем з енергозбереження та ефективного використання природних ресурсів для потреб малого та середнього бізнесу задля сталого розвитку громад транскордонних регіонів. За підсумками проекту створюється відеофільм, що презентуватиме цікаві особливості впровадження проекту та його найяскравіші результати, а також готується до друку брошура з матеріалами для підготовки дебатів з тематики енергозбереження для студентів України та країн ЄС.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи