+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

20-22 липня відбувся виробничий оглядовий візит делегації із м. Долина на завод материнської компанії РЬОФІКС АГ (RÖFIX AG), що у місті Кальсдорф-бай-Грац (Австрія).

 

Візит проходив в рамках проекту ЄС «Зменшення енергоспоживання та викидів СО2 в секторі багатоквартирних житлових будинків міста Долина». У числі представників делегації були керівник проекту Петро Корбут та директор комунального підприємства «Управління КП «УКМ» Сергій Гаргат. Метою візиту було ознайомлення з технологічними процесами виробництва продукції «Крайзель»/Kreisel.

«У 2015 році частина багатоквартирних будинків у місті Долина проводилось за матеріалами та системою Kreisel, – говорить Петро Корбут, – тому нам дуже цікаво на власні очі побачити виробництво та оцінити якість матеріалів, як кажуть, із перших рук та пересвідчитись, що європейці довіряють цим матеріалам та системі».

Отриманий досвід буде використаний для практичних кроків в реалізації проекту.

 

Джерело: офіційний сайт м. Долина: http://rada.dolyna.info/novyny/korysnyj-dosvid-dlya-povsyakdennoji-diyalnosti/вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи