+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

04 грудня 2012 року в Івано-Франківську відбулась тематична презентація національного проекту «Енергія природи». Організаторами презентації виступили державне підприємство «Національний проект «Енергія природи» (директор Тимур Морозов) та Івано-Франківський регіональний центр з інвестицій та розвитку (директор Оксана Федорович).

Метою національного проекту «Енергія природи» є збільшення генерації електроенергії за рахунок використання відновлюваних джерел енергії та створення умов для залучення інвестицій у розвиток відновлюваної енергетики України. Ці заходи спрямовані на підтримку регіональних проектів щодо впровадження технологій на основі відновлюваних джерел енергії, що підвищують рівень енергоефективності об’єктів соціального призначення та малого і середнього бізнесу. Головним акцентом зазначених заходів є підтримка вітчизняних інноваційних розробок та виробництв, які створюють нові робочі місця та підвищують конкурентоздатність українських підприємств. 

Презентація охоплювала наступні тематичні напрямки:

1.Презентація національного проекту «Енергія природи»

2.Презентація технології та обладнання сонячних вакуумних колекторів як автономного альтернативного джерела теплової енергії для об’єктів соціальної інфраструктури (школи, дитячі садки, лікарні, санаторії тощо) та малого і середнього бізнесу (представники ТОВ «Стар Енерджи» та МП «Теком»).

В заході взяло участь понад 40 посадових осіб місцевих органів державної виконавчої влади (Івано-Франківської облдержадміністрації та райдержадміністрацій) та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області у сфері освіти, туризму, охорони здоров’я, сільського господарства, представники центральних районних лікарень області, підприємств малого і середнього бізнесу, туристичних асоціацій та засобів масової інформації.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи