+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Запрошуємо взяти участь в анкетуванні з відбору студентів до дебатів з питань енергозбереження

Це анкетування проводиться з метою відбору студентів для участі в дебатному турнірі з питань енергозбереження в межах проекту «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє». Проект розпочався 10 грудня 2010 року та здійснюється в Івано-Франківській області України та повіті Марамуреш Румунії громадською організацією «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (Івано-Франківська область) та Асоціацією «Еколоджік» (повіт Марамуреш) за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Проект «Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє» є відповіддю на виклики, пов’язані з втратами природних ресурсів та потребою застосовувати поновлювані джерела енергії в ЄС та сусідніх країнах. Загальна мета проекту полягає у сприянні розвитку енергоефективних технологій та транскордонній співпраці в цій сфері між молоддю, владою і бізнес-сектором та побудові міцного партнерства для майбутньої транскордонної співпраці у цьому напрямку.

«Дебати» є відомою в усьому світі технологією структурованої дискусії щодо різних суспільно важливих сфер, яка формує лідерів, політиків, правозахисників, вдосконалює фаховий рівень, підвищує ерудицію та покращує ораторську майстерність, а в кінцевому рахунку дозволяє вийти на міжнародний рівень дебатування! Крім того – дебати це відмінний шанс відкрити для себе нових друзів і майбутніх партнерів для прикордонного співробітництва. І нарешті, дуже хороший спосіб весело та цікаво провести час!

Проект передбачає проведення двох регіональних дебатних турнірів в Україні (у березні-квітні 2011 року) та в Румунії (у квітні-травні 2011 року).

Студенти, що зацікавилися можливістю участі в турнірі повинні заповнити анкету, подану нижче та скласти короткий твір (есе) на одну з запропонованих тем (розділ III анкети), що стосується збереження енергії та ефективного використання ресурсів. Міжнародна експертна комісія оцінить твори за наведеними нижче критеріями:

Відповідність темі 2 бали
Аргументованість/переконливість 3 бали
Логічність викладу 3 бали
Оригінальність викладу 2 бали

До участі в турнірі буде відібрано 20 студентів, які наберуть максимальну кількість балів. Кращі промовці турніру в липні 2011 року візьмуть участь в ознайомчому турі з кращими практиками енергозбереження та використання природних ресурсів у повіті Марамуреш (Румунія) та стануть учасниками міжнародних дебатів в Івано-Франківську восени цього року.

Участь у дебатах – безкоштовна!

Просимо перейти до заповнення анкети на наступну сторінкувул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи