+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

21 вересня 2016 року у виставковому залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу стартувало Наукове містечко «Нова енергія».

Це унікальне для Івано-Франківська місце команда викладачів та студентів-ентузіастів університету створила, перетворивши звичний навчальний простір на інтерактивний центр інтелектуального дозвілля та практичного вивчення енергоефективності для всіх бажаючих – від п’ятирічних дітей до зрілих людей.

  

20-22 липня відбувся виробничий оглядовий візит делегації із м. Долина на завод материнської компанії РЬОФІКС АГ (RÖFIX AG), що у місті Кальсдорф-бай-Грац (Австрія).

 

ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» продовжує реалізацію програм та проектів, спрямованих на впровадження енергоефективності. Зокрема банк реалізує Програму енергоефективності в Україні для середньо- та довгострокового кредитування сегмента малого та середнього бізнесу, що спільно реалізується з Європейським банком реконструкції та розвитку. Крім того, спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку компанія виконує Проект з енергоефективності для суб’єктів господарської діяльності, комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування з метою реалізації інвестиційних проектів сталої енергетики.

31 жовтня 2014. Івано-Франківськ, Україна. Програма заходу:вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи