+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

З 20 до 27 вересня в п’яти містах України відбудуться бізнес-зустрічі «Вихід на ринки ЄС: нові можливості розвитку бізнесу» зацікавлених представників в т.ч. власників діючих підприємств та підприємців регіону, які планують розширення чи виведення свого бізнесу, продуктів та послуг на ринки країн ЄС та ін.

 

 

Під час коротких зустрічей, що будуть тривати не довше чотирьох годин, учасникам буде надано актуальну інформацію щодо типів та форм ведення приватного бізнесу у ЄС, бухгалтерський облік та оподаткування при веденні бізнесу в країнах ЄС, фінансові інструменти підтримки бізнесу – дотації ЄС, програми 2014-2020 (Horyzon-2020, Cosme, Polska Wschodnia), а також інституції оточення та підтримки бізнесу на території ЄС. Одна з тем зустрічей буде присвячена Міжнародному Інкубатору Підприємництва – комплексному рішенню для реєстрації та супроводу бізнесу в Польщі.

 

Зустріч також допоможе отримати відповіді на питання щодо перспектив та можливостей виходу на ринки ЄС, можливостей та умов кредитування та лізингу,  основні відмінності систем оподаткування в Україні та ЄС тощо.

 

Школа проводиться Центральноєвропейською Академією Навчань та Сертифікації (CEASC) (Бидгощ, Польща), у співпраці з компанією Consulting Group 2027 та Фундацією Rozwoju polsko – ukraińskich stosunków gospodarczych (Лодзь, Польща).

 

 Програма зустрічі, умови участі, доступ до анкети-заявки та до онлайн реєстрації тут: http://www.ceasc-bw.com/products/biznes-zustrich-vikhid-na-rinki-jes/.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи