+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Протягом жовтня-грудня 2008 р. громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» за підтримки проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції «Гідна Україна» проводитиме незалежний моніторинг роботи дозвільного центру у м. Івано-Франківську

Івано-Франківський дозвільний центр створено у вересні 2005 р. ще до  набрання чинності Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності». Центр обслуговує найбільшу кількість клієнтів серед дозвільних центрів Івано-Франківщини (у місті діє понад 20 тисяч суб’єктів господарювання). У дозвільному центрі представлені 11 місцевих дозвільних органів, а  у рамках 34-х дозвільних процедур створено можливості для отримання близько 50 дозволів та погоджень.

У ході громадського моніторингу передбачається дослідження нормативно-правового забезпечення діяльності єдиних дозвільних центрів, обсягу та якості послуг, що надаються дозвільними центрами, кадрового забезпечення, забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів у рамках ЄДЦ, а також рівня підтримки дозвільних центрів з боку органів місцевої влади.

Слід зазначити, що ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» є координатором коаліції громадських організацій, яка проводить моніторинг діяльності єдиних дозвільних центрів (ЄДЦ) у шести регіонах України. Метою такого моніторингу є комплексний аналіз інформації про роботу ЄДЦ задля вироблення рекомендацій та пропозицій щодо належного функціонування ЄДЦ та зниження рівня корупції в дозвільній системі.

Незалежне громадське дослідження роботи ЄДЦ триватиме до грудня цього року. Після цього результати дослідження будуть опрацьовані та представлені широкій громадськості. Підсумки дослідження стануть основою для вироблення фахових пропозицій щодо діяльності дозвільних центрів.

Проект «Гідна Україна»,за підтримки якого здійснюється громадський моніторинг, виконується компанією Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) у партнерстві з українськими організаціями за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проект розрахований на два роки і має на меті підтримку незалежного громадського моніторингу й представництво та захист громадських інтересів в пріоритетних сферах боротьби з корупцією, що були визначені Урядом України у програмі співробітництва із Корпорацією "Виклики тисячоліття» (MCC - Millennium Challenge Corporation).

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» є координатором коаліції громадських організацій з громадського моніторингу ЄДЦ в рамках проекту «Гідна Україна». Першочерговим завданням коаліції є визначення  перепон (недоліків) у діяльності ЄДЦ, що створюють можливості для розвитку корупційних проявів, виявлення напрямків вдосконалення роботи ЄДЦ, а також промоція кращих практик у їх впровадженні.

Контактна особа: експерт з комунікацій з проекту моніторингу роботи ЄДЦ Лада Маланій, тел. 0342 504605, e-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., веб-сторінка: www.rirc.if.ua, адреса: вул.Дністровська 26, офіс 12, м.Івано-Франківськ.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи