+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

11 червня в м. Відень директор Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку Оксана Федорович представила інвестиційні можливості Івано-Франківської області під час тематичного заходу з презентації регіонів України в Австрії та зустрічей В2В.

З австрійської сторони партнерами заходу виступили Палата економіки Австрії та Палата економіки м. Відень.

В заході взяли участь представники Торгово-промислової палати України, різних регіонів України, зокрема торгово-промислових палат в областях, обласних державних адміністрацій, а також представники бізнесу двох країн.

Під час заходу було презентовано декілька регіонів України, а саме: Черкаська, Херсонська,  Івано-Франківська, Миколаївська, Чернігівська області.

Директор Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку під час презентації інвестиційного потенціалу Івано-Франківської області звернула увагу на переваги регіону як місця для здійснення інвестицій та ведення бізнесу, пріоритетні галузі економіки регіону; презентувала основні інвестиційні проекти області, а також три індустріальних зони. Під час індивідуальних зустрічей було проведено переговори з представниками іноземних бізнесових структур.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи