+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) планує збільшити обсяг інвестицій до України до 1 млрд євро на рік протягом найближчих кількох років з 550-750 млн євро, передбачених раніше, зазначається у повідомленні банку.

«ЄБРР планує інвестувати близько 1 млрд євро на рік протягом найближчих кількох років, значно підвищуючи свої інвестиції з діапазону 550-750 млн. євро, які були передбачені раніше у 2014 році», - наголошується у повідомленні.

Збільшення передбачене в контексті реакції міжнародного співтовариства, зокрема оголошеної угоди України з Міжнародним валютним фондом.

Банк також планує повернутися до кредитування проектів у державному секторі економіки у рамках міжнародної економічної підтримки України. Кредитування у держсекторі включатиме великі інфраструктурні проекти, які мають вирішальне значення для відновлення економіки країни.

Крім того, ЄБРР планує активно працювати у корпоративному і фінансовому секторах, а також забезпечити фінансування проектів з енергоефективності.

«Банк прагнутиме до розширення фінансування малих і середніх підприємств і відкриє новий офіс у Львові, щоб посилити свою підтримку цього найважливішого сегменту економіки України», - зазначається в повідомленні.

На думку ЄБРР, підтримка України з боку міжнародного співтовариства, а також реалізація економічних і структурних реформ мають допомогти повернути країну до економічної стабільності і зростання.

Як повідомляв УНІАН, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) готовий надати Україні кредити на 5 млрд євро до 2020 року в рамках міжнародної програми фінансової допомоги для підтримки структурних і макроекономічних реформ. При цьому наголошувалося, що сума кредитування може бути більше, якщо «дозволить економічна ситуація».

Довідка УНІАН. ЄБРР є одним з найбільших інвесторів і кредиторів України, учасником широкого спектру проектів, як в державному, так і у приватному секторі України. У 2013 році банк профінансував у цілому 32 проекти в Україні на загальну суму 820 млн євро (понад 1 млрд дол.), що на 0,2 млрд дол. менше за показник 2012 року.

Джерело: УНІАНвул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи