+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (вул. Дністровська 26, оф. 12, м. Івано-Франківськ, 76018, Україна) запрошує досвідчених провайдерів послуг з організації онлайн заходів взяти участь у тендері на закупівлю послуг з організації підсумкового онлайн заходу проекту «Поліетнічна спадщина для розвитку громад України», що реалізується в рамках проекту GIZ та фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччини і кофінансується Європейським Союзом.

 

Метою проекту є дослідити можливості економічного розвитку на основі використання потенціалу матеріальної та нематеріальної спадщини, в тому числі, пов’язаної з етнічним різноманіттям 5 обраних об’єднаних територіальних громад Закарпатської, Одеської та Чернівецької областей, та визначити перспективні для цих громад напрямки розвитку та ідеї для майбутніх проектів. Окремим завданням проекту є проведення підсумкового презентаційного онлайн заходу, що передбачає презентації результатів проекту, виступи спікерів та дискусії.

 

Термін надання послуг: 16-29 червня 2020 р. – підготовка онлайн заходу, 30 червня 2020 р. – проведення онлайн заходу.

 

Конкретні завдання: 

Послуги з організації підсумкового онлайн заходу проекту включають наступне:

1) Підготовка до події: брендування, онлайн-реєстрація учасників, анонс події у соцмережах;

2) Організація заходу на спеціальній онлайн платформі в т.ч.: створення планового заходу на платформі та розсилка емейл-запрошень учасникам за попередньо наданим списком (приблизно за 5 днів до початку події); повторна розсилка емейл запрошень з посиланням на захід за день до його початку; тест-підключення для організаторів заходу;

3) Запуск та обслуговування конференції 30 червня 2020 року тривалістю 4-5 годин для приблизно 80 осіб, що включає адміністрування та технічну модерацію події, демонстрацію презентацій, надання мінімум 5 адміністраторам доступу до вимикання мікрофонів та відео учасників (при потребі), слідкування за таймінгом; розміщення матеріалів для завантаження, трансляція у соціальних мережах.

 

Кваліфікаційні вимоги:

-  досвід організації онлайн заходів та презентаційних подій для багаточисельної аудиторії під ключ;

 

Процес відбору кандидатів:

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» обиратиме надавача послуг відповідно до наступних критеріїв:

• відповідний досвід роботи;

• ціна послуг.

Переможцем процедури відбору визнається учасник, який подав пропозицію, що відповідає кваліфікаційним вимогам Громадської організації «Агентство з розвитку приватної ініціативи», зазначеним вище, та запропонував найнижчу ціну.

У ціновій пропозиції кандидатам необхідно:

• зазначити ціну за весь обсяг надання послуг з організації підсумкового онлайн заходу з обов’язковою розбивкою вказаних послуг на складові частини згідно пропонованого технічного завдання;

• портфоліо, в якому серед іншої інформації обов'язково зазначити досвід організації онлайн заходів та презентаційних подій для багаточисельної аудиторії під ключ.

 

У разі виникнення додаткових питань, просимо звертатися до Лади Маланій за тел. +380677383904 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши тему повідомлення – «Послуги з організації підсумкового онлайн заходу».

Будь ласка, надсилайте цінову пропозицію довільної форми та портфоліо до 12 червня 2020 року включно, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши «Послуги з організації підсумкового онлайн заходу» в темі листа.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи