+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (вул. Дністровська 26, оф. 12, м. Івано-Франківськ, 76018, Україна) запрошує кваліфікованих експертів взяти участь у тендері на закупівлю послуг експерта-фасилітатора креативних майстерень для проекту «Поліетнічна спадщина для розвитку громад України», що реалізується в рамках проекту GIZ та фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччини і кофінансується Європейським Союзом. Метою проекту є дослідити можливості економічного розвитку на основі використання потенціалу матеріальної та нематеріальної спадщини, в тому числі, пов’язаної з етнічним різноманіттям 5 обраних об’єднаних територіальних громад: Великоберезнянській сільській ОТГ Закарпатської області, Куяльницькій сільській ОТГ Одеської області, Сторожинецькій та Сокирянській міських та Чагорській сільській ОТГ Чернівецької області, а також визначення перспективних напрямків розвитку для вказаних громад та ідей для майбутніх проектів.

Термін надання послуг експерта-фасилітатора креативних майстерень – квітень-червень 2020 р., робоче навантаження – 45 людиноднів.

 

Конкретними завданнями експерта є наступні:

 

  • Підготувати та провести дводенні креативні майстерні у 5 об’єднаних територіальних громадах для визначення ідей розвитку (проектних ідей) – приблизно 30 людино-днів;
  • Підготувати концепції проектів розвитку, на основі потенціалу культурної спадщини, для 5 об’єднаних територіальних громад – 15 людино-днів.

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидата:

 

  • понад 5 років досвіду роботи тренера у таких сферах: генерація креативних ідей для бізнес-сектору та місцевого розвитку; проектний менеджмент (від формування ідеї до управління проектним циклом); управління інноваціями та бізнес-процесами, зв’язки з громадськістю та комунікації; лідерство та командна робота;
  • досвід виконання подібних завдань, в т.ч володіння практикою роботи з великими аудиторіями очно та дистанційно (в т.ч. практика проведення вебінарів та онлайн навчань), модерування публічних заходів та діяльності діалогових груп різного формату та рівня, володіння методиками фасилітації творчих процесів у групах та наставництва у процесах генерації й розвитку бізнес-ідей та некомерційних ідей і проектів.

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» обиратиме консультанта відповідно до наступних критеріїв:

 

  • відповідний досвід роботи;
  • ціна послуг.

 

Переможцем процедури відбору визнається учасник, який подав пропозицію, що відповідає кваліфікаційним вимогам Громадської організації «Агентство з розвитку приватної ініціативи», зазначеним вище, та запропонував найнижчу ціну.

 

В своїх цінових пропозиціях кандидати повинні:

 

  • зазначити ціну послуг за 1 день та за весь обсяг надання послуг (45 людино-днів на виконання завдань консультанта);
  • резюме консультанта англійською мовою, в якому серед іншої інформації обов'язково зазначити досвід роботи та кваліфікацію, що відповідають вимогам до консультанта.

 

У разі виникнення додаткових питань, просимо звертатися до Лади Маланій за тел. +380677383904 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши тему повідомлення – «Експерт-фасилітатор креативних майстерень».

 

Будь ласка, надсилайте цінову пропозицію довільної форми та резюме до 22 квітня 2020 року, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши «Експерт-фасилітатор креативних майстерень» в темі листа.

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи