+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (вул. Дністровська 26, оф. 12, м. Івано-Франківськ, 76018, Україна) запрошує кваліфікованих консультантів взяти участь у тендері на закупівлю послуг експерта з економіки спадщини для проекту «Поліетнічна спадщина для розвитку громад України», що реалізується в рамках проекту GIZ та фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччини і кофінансується Європейським Союзом. Метою проекту є дослідити можливості економічного розвитку на основі використання потенціалу матеріальної та нематеріальної спадщини, в тому числі, пов’язаної з етнічним різноманіттям 5 обраних об’єднаних територіальних громадах: Великоберезнянській сільській ОТГ Закарпатської області, Куяльницькій сільській ОТГ Одеської області, Сторожинецькій та Сокирянській міських та Чагорській сільській ОТГ Чернівецької області, а також визначення перспективних напрямків розвитку для вказаних громад та ідей для майбутніх проектів.

Термін надання послуг експерта з економіки спадщини – квітень-червень 2020 р., робоче навантаження – 47 людино-днів.

 

Конкретними завданнями експерта є наступні:

 

  • Розробити методологію оцінки потенціалу спадщини та розвитку заснованого на ньому підприємництва у об’єднаних територіальних громадах (приблизно 23 людино-дні).
  • Здійснити дослідження (оцінку потенціалу спадщини та розвитку заснованого на ньому підприємництва) у 2 об’єднаних територіальних громадах (як попередньо визначено у Сторожинецькій та Сокирянській ОТГ Чернівецької області) та підготувати відповідні аналітичні звіти (приблизно 24 людино-дні).

 

Методологія оцінки потенціалу спадщини та розвитку підприємництва, пов’язаного із використанням ресурсів спадщини, має бути складена у формі керівництва для ОГС, консультантів з місцевого розвитку та представників громад із спадщиною та має містити набір та опис інструментів, які можна використовувати для швидкого сканування та оцінки ресурсів ОТГ та потенціалу самої спадщини, а також можливостей використання цих ресурсів з метою налагодження ефективного управління місцевою спадщиною та стимулювання економічного зростання.

 

В рамках виконання завдань передбачаються безпосередній контакт та візити експерта у цільові громади (за умови зняття загальнонаціонального карантину, пов’язаного з епідемією COVID-19), а також участь експерта у презентації проекту в м. Києві.

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидата:

 

  • понад 5 років досвіду роботи в громадах у сфері місцевого економічного розвитку, пов’язаного із використанням ресурсів спадщини;
  • досвід виконання досліджень у сфері використання потенціалу спадщини громад.

 

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» обиратиме консультанта відповідно до наступних критеріїв:

 

  • відповідний досвід роботи;
  • ціна послуг.

 

Переможцем процедури відбору визнається учасник, який подав пропозицію, що відповідає кваліфікаційним вимогам громадської організації «Агентство з розвитку приватної ініціативи», зазначеним вище, та запропонував найнижчу ціну.

 

В своїх цінових пропозиціях кандидати повинні:

 

  • зазначити ціну послуг за 1 день та за весь обсяг надання послуг (47 людино-днів на виконання завдань консультанта);
  • подати резюме експерта англійською мовою, в якому серед іншої інформації обов'язково зазначити досвід роботи та кваліфікацію, що відповідають зазначеним вимогам до експерта, та інші підтвердні документи (за наявності).

 

У разі виникнення додаткових питань, просимо звертатися до Лади Маланій за тел. +380677383904 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши тему повідомлення - «Експерт з економіки спадщини».

 

Будь ласка, надсилайте цінову пропозицію довільної форми та резюме до 15 квітня 2020 року включно на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши «Експерт з економіки спадщини» в темі листа.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи