+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (вул. Дністровська 26, оф. 12, м. Івано-Франківськ, 76018, Україна) запрошує досвідчених провайдерів послуг з організації онлайн заходів взяти участь у тендері на закупівлю послуг з організації підсумкового онлайн заходу проекту «Поліетнічна спадщина для розвитку громад України», що реалізується в рамках проекту GIZ та фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччини і кофінансується Європейським Союзом.

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (вул. Дністровська 26, оф. 12, м. Івано-Франківськ, 76018, Україна) запрошує кваліфікованих консультантів взяти участь у тендері на закупівлю послуг експерта з питань місцевого розвитку та бізнесу для проекту «Поліетнічна спадщина для розвитку громад України», що реалізується в рамках проекту GIZ та фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччини і кофінансується Європейським Союзом. Метою проекту є дослідити можливості економічного розвитку на основі використання потенціалу матеріальної та нематеріальної спадщини, в тому числі, пов’язаної з етнічним різноманіттям у 5 обраних об’єднаних територіальних громадах: Великоберезнянській сільській ОТГ Закарпатської області, Куяльницькій сільській ОТГ Одеської області, Сторожинецькій та Сокирянській міських та Чагорській сільській ОТГ Чернівецької області, а також визначення перспективних напрямків розвитку для вказаних громад та ідей для майбутніх проектів.

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (вул. Дністровська 26, оф. 12, м. Івано-Франківськ, 76018, Україна) запрошує кваліфікованих експертів взяти участь у тендері на закупівлю послуг експерта-фасилітатора креативних майстерень для проекту «Поліетнічна спадщина для розвитку громад України», що реалізується в рамках проекту GIZ та фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччини і кофінансується Європейським Союзом. Метою проекту є дослідити можливості економічного розвитку на основі використання потенціалу матеріальної та нематеріальної спадщини, в тому числі, пов’язаної з етнічним різноманіттям 5 обраних об’єднаних територіальних громад: Великоберезнянській сільській ОТГ Закарпатської області, Куяльницькій сільській ОТГ Одеської області, Сторожинецькій та Сокирянській міських та Чагорській сільській ОТГ Чернівецької області, а також визначення перспективних напрямків розвитку для вказаних громад та ідей для майбутніх проектів.

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» шукає постачальника послуг з організації всеукраїнської конференції «Децентралізація – Громади – Спадщина». Місце проведення – м. Київ. 

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» (вул. Дністровська 26, оф. 12, м. Івано-Франківськ, 76018, Україна) запрошує кваліфікованих консультантів взяти участь у тендері на закупівлю послуг експерта з економіки спадщини для проекту «Поліетнічна спадщина для розвитку громад України», що реалізується в рамках проекту GIZ та фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччини і кофінансується Європейським Союзом. Метою проекту є дослідити можливості економічного розвитку на основі використання потенціалу матеріальної та нематеріальної спадщини, в тому числі, пов’язаної з етнічним різноманіттям 5 обраних об’єднаних територіальних громадах: Великоберезнянській сільській ОТГ Закарпатської області, Куяльницькій сільській ОТГ Одеської області, Сторожинецькій та Сокирянській міських та Чагорській сільській ОТГ Чернівецької області, а також визначення перспективних напрямків розвитку для вказаних громад та ідей для майбутніх проектів.

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» шукає постачальника послуг з організації тренінгу-практикуму «Майстерні розумного управління спадщиною».

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи