+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» шукає постачальника послуг з організації всеукраїнської конференції «Децентралізація – Громади – Спадщина». Місце проведення – м. Київ. 

 Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» шукає кваліфікованого консультанта у проект «Коаліція організацій громадянського суспільства для підтримки громад зі спадщиною», що виконується ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» за співфінансування Посольства Великої Британії в Україні (Діяльність 2.1. Розробка посібника для тренерів та Інструментарію програми для розвитку бізнесу на основі потенціалу спадщини у сільській місцевості).

Громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи» шукає постачальника послуг з організації тренінгу-практикуму «Майстерні розумного управління спадщиною».

 

При залученні найманих працівників у підприємців та керівників підприємств виникають питання щодо виплати заробітної плати. Не секрет, що низка підприємців та фірм виплачує зарплату один раз на місяць. Проте така практика є незаконною.

 Шукаємо кваліфікованого консультанта у проект «Коаліція організацій громадянського суспільства для підтримки громад зі спадщиною», що виконується ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи» за співфінансування Посольства Великої Британії в Україні (Діяльність 2.1. Розробка посібника для тренерів та Інструментарію програми для розвитку бізнесу на основі потенціалу спадщини у сільській місцевості).

23 листопада Кабінет Міністрів України провів “дерегуляційний день”, анонсованим результатом якого стало скасування значного масиву застарілих нормативних актів, що врегульовують господарську діяльність

  вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи