+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

Ми віримо, що жінки можуть змінити світ, зробити його добрішим, принести мир та зростання. Роль жінки в Україні є недооціненою, а представництво жінок у владі та бізнесі – невиправдано обмежене. Переважно жінки в суспільстві не реалізовують власний потенціал повною мірою, досягаючи найвищого піку кар’єрного зростання на посадах керівників середньої ланки або виконавців. Між тим, розширення реальних можливостей для повноцінної участі жінок у різних сферах економічного життя має принципове значення для створення більш сильної економіки, а відтак для поліпшення якості життя у громадах та державі загалом.

 

Приватний сектор є ключовою ланкою у просуванні гендерної рівності та розширенні реальних прав і можливостей для жінок. У свою чергу гендерна рівність допомагає компаніям краще реагувати на виклики сьогодення, бути більш привабливими на ринку та більш прибутковими. Проте, справжня реалізація талантів та здібностей жінок, їх навичок і енергії, їх зростання з рівня виконавців до статусу лідерок, вимагає конкретних дій і цілеспрямованої політики.

 

Наша програма націлена на жінок різного соціального статусу, віку чи матеріального статку. Ми залучаємо жінок до міжнародних мереж, де вони можуть вчитися у інших і ділитися новими ідеями. Ми забезпечимо професійну підготовку лідерів для Вас і Вашої компанії та готові допомагати жінкам у професійній підготовці та підвищенні кваліфікації. Ми здатні сприяти розвитку Вашого бізнесу, налагодженню ланцюжків постачання, та засвоєнню нових практик маркетингу.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи