+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

 • Персональні консультації
 • Тренінги та бізнес-навчання
 • Ознайомчі (навчальні) візити

Агентство пропонує підприємцям – фізичним особам, власникам та керівникам підприємств, тим, хто планує почати підприємницьку діяльність, а також потенційним інвесторам фахові консультації та тематичні навчання з низки аспектів бізнесової діяльності.

 

Наша команда – це кваліфіковані експерти-професіонали та тренери (наставники) з успішним досвідом у різних сферах, що досягли професійного успіху, здобули фахове визнання та володіють талантом передачі знань і досвіду. Крім того, завдяки розвиненій мережі партнерських організацій ми маємо можливість залучати кваліфікованих консультантів та викладачів із найрізноманітніших сфер.

 

За історію існування Агентство впроваджували різні консультативні та навчальні програми для підприємців, в тому числі ваучерну програму для малого і середнього бізнесу (2003-2005). Впродовж тривалого періоду ми виступали партнерами ГО «Ділові ініціативи» в наданні консультативної оперативної підтримки в рамках Гарячої лінії для підприємців (2006-2013).

 

Наші консультації та навчальні заходи дозволили підприємцям підвищити власну компетентність, оволодіти корисними знаннями та навичками для ведення бізнесу. При цьому значна частина слухачів зверталась до нас для проходження навчання неодноразово. Одним з наших останніх здобутків є те, що у 2015 році перспективна команда молодих ініціативних людей разом з нашими експертами пройшла шлях від зародження ідеї до відкриття кавової лабораторії Coffee Lab Roasters у Івано-Франківську. Зараз компанія успішно працює, є нашим партнером та планує активно розвивати бізнес.

 

 НАШІ СФЕРИ КОМПЕТЕНЦІЇ:

 

 • Бізнес-планування та менеджмент
 • Доступ до ринків, маркетинг, просування продукту
 • Правові аспекти підприємництва (вибір організаційно-правової форми, реєстрація, договори, трудові відносини, ліцензування, дозвільні процедури тощо)
 • Бухгалтерський облік та оподаткування
 • Підбір та управління персоналом, людські ресурси
 • Фінансовий менеджмент, залучення фінансування та інвестицій
 • Аналіз бізнесу та визначення можливостей росту
 • Участь у процедурах публічних закупівель
 • Практика відносин з дозвільними та контролюючими органами
 • Використання інструментів державних, регіональних та місцевих цільових програм сприяння МСБ
 • Юридичний захист (досудове вирішення спорів, ведення адміністративних, господарських, цивільних справ, виконання судових рішень)

 

Для отримання консультацій слід звернутись до Агентства телефоном 0342 504605 чи електронним листом Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або особисто зайти в офіс (вул. Дністровська, 26, офіс 12). При цьому бажаним є письмовий виклад ситуації/питання. При кожному зверненні із запитувачем погоджується термін надання відповіді, який в подальшому буде чітко дотриманий.

 

Якщо звернення не потребує додаткового опрацювання, відповідь дається експертом Агентства невідкладно – при першому зверненні. Якщо для належної відповіді потрібні аналіз законодавства, залучення інших спеціалістів тощо, ми погоджуємо із запитувачем оптимальний термін опрацювання звернення. При необхідності ми організовуємо для запитувача додаткові консультації, здійснюємо вихід (виїзд) на місце.

 

Ми вважаємо звернення повністю опрацьованим тоді, коли запитувач одержав всі відповіді, що його цікавили, і в нього немає додаткових запитань.

 

Агентство не лише безпосередньо надає консультації, а й виступає комунікатором (зв’язковою ланкою), спрямовуючи підприємців-запитувачів до інших організацій та консультантів, спроможних надати фаховий супровід. У цьому нам зокрема допомагає розгалужена мережа організацій-партнерів.

 

Якщо звернення знаходиться поза нашою компетенцією або вирішити порушене в ньому питання з певних причин неможливо, ми повідомляємо про це запитувача та по можливості радимо, куди саме слід звернутися для отримання відповіді чи вирішення питання.

 

Ми високо цінуємо Вашу довіру та свою ділову репутацію, тому намагаємось, щоб наші консультації були професійними та оперативними, а відповіді на поставлені запитання – вичерпними. Ми сподіваємось, що наші консультації допомагають у практичній бізнесовій діяльності, і якщо ті, хто користувався послугами наших експертів, звертаються до Агентства за порадами в подальшому - для нас це визнання. вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи