+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

  • Мережа підтримки бізнесу
  • Програма підготовки радників малого бізнесу

Попри свою позірну самодостатність, малий та середній бізнес потребує дієвої та розгалуженої інфраструктури, що забезпечує його життєздатність та розвиток. Ми свідомі того, що МСБ виконує соціально важливі функції, забезпечуючи продуктивну зайнятість суттєвої частини населення, задовольняючи споживчі потреби у товарах, роботах та послугах, забезпечуючи надходження до бюджету та водночас зменшує навантаження на його видаткову частину.

 

Суспільства та держави, зацікавлені у розвитку МСБ, дбають про наявність та дієвість мережі інституцій його підтримки. До таких інституцій, зокрема, належать бізнес-центри, бізнес-інкубатори, науково-технологічні центри, центри трансферу технологій, консультативні центри, неурядові організації, основним завданням яких є сприяння розвитку малого і середнього підприємництва. Вони покликані впроваджувати різноманітті інструменти підтримки інвестиційної та інноваційної активності МСБ, їх ринкового просування, запровадження нових технологій та інновацій, захисту прав підприємців.

 

Агентство є учасником програми сертифікації радників малого бізнесу, започаткованої у 2006 році Українсько-канадським бізнес центром «МБЕРІФ – Бізнес-центр» (партнером Агентства), Вказана програма розроблена на початку 1990-х років Конфедераційним Коледжем (м.Тандер Бей, Канада) на основі досвіду приватних консалтингових фірм, коледжів, університетів та банків. Програма успішно впроваджена в Канаді, Мексиці, Великій Британії, Польщі, Україні та інших країнах. Спільно з «МБЕРІФ-Бізнес-центр», як партнером Конфедераційного Коледжу, програму сертифікації радників малого бізнесу адаптовано до потреб української інфраструктури розвитку підприємництва та бізнесового середовища.

 вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи