+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

  • Надання підприємцям актуальної інформації про виставки, навчання, стажування, бізнес-асоціації, джерела фінансової підтримки та кредитних ресурсів, місцеві та національні регулювання й процедури
  • Бази даних постачальників, нерухомості та бізнес-пропозицій
  • Спеціальні заходи з інформування бізнесу
  • Власні публікації та презентаційні матеріали
  • Дорожня мапа інвестора
  • Презентації економічного та інвестиційного потенціалу на національному та міжнародному рівнях
  • Організація та фаховий супровід ділових зустрічей та переговорів

Якщо при попередніх аналітичних дослідженнях, що проводились нами, респонденти-підприємці вказували на регуляторні, адміністративні перепони, незадовільну фізичну інфраструктуру як на перешкоди ведення бізнесу, то сьогодні в якості таких перешкод все частіше вказується нестача інформації про постачальників/реалізаторів, а також труднощі у поширенні інформації про власний бізнес, актуальні інновації та ринки збуту. Підприємці усвідомлюють, що у сучасних ринкових умовах саме інформація стає чи не найдорожчим товаром.

 

За роки роботи, Агентство та його партнери накопичили великий масив ділової інформації, що може бути використаний у практичній діяльності. До неї, зокрема, належать, спеціалізовані (галузеві, локальні) бази даних – постачальників, нерухомості, інвестиційних пропозицій, фахові та систематизовані огляди ринків та юридична аналітика. Пряме призначення цих ресурсів – поширення інформації про суб’єктів господарювання та надання їм можливості знайти ділових партнерів.

 

Крім того, вдалими майданчиками для встановлення бізнес-контактів, якими вже скористалось чимало підприємців, є промоційні заходи Агентства – бізнес-форуми, зустрічі, ознайомчі візити, призначення яких - інформувати та сприяти встановленню ділових контактів.

 

Агентство має значний досвід формування інвестиційних пропозицій місцевих кампаній та залучення інвестицій в регіон – як вітчизняних, так і іноземних. Ми розуміємо, що доля інвестицій – в руках самих підприємців, як самого інвестора, так і того, хто надає майданчик для інвестування, однак маючи необхідні знання та досвід готові надати фаховий супровід підготовки документації, обрання форм інвестиційної діяльності, ведення переговорів та укладення договорів.

 

Потенціал Агентства дозволить Вам зробити кроки, що суттєво збільшать шанси для інвестування у Ваш бізнес. вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи