+38 0342 504605      office@arpi.org.ua

12 жовтня 2011р. відбулось засідання громадської ради при Івано-Франківській міській раді. Під час заходу було розглянуто наступні питання: 1) Презентація комунальної реформи міста Івано-Франківська, створення та діяльності Єдиного розрахункового центру (Вадим Войтик, директор КП «Єдиний розрахунковий центр»); 2) Розгляд проекту рішення міської ради «Про Програму розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства» (Андрій Гнатів, провідний спеціаліст експертно-аналітичного відділу міської ради). В ході презентації комунальної реформи міста було ознайомлено учасників громадської ради з принципами та механізмами співіснування системи об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та комунальних закладів міста, в т.ч. питання формування тарифів на комунальні послуги, укладення договорів з комунальними службами тощо. Учасники засідання ознайомилися з метою та головними званнями Програми розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

В ході засідання було обговорено перспективи реформування комунальної реформи міста Івано-Франківська. Учасники ради відзначили очевидну конкретність запланованих заходів та продуманість системи тарифікації послуг, договорів між мешканцями багатоквартирних будинків та комунальними службами. Учасники засідань дали низку конструктивних зауважень стосовно майбутнього планування діяльності міської ради в напрямку виконання комунальної реформи. Було вирішено заслухати презентацію комунальної реформи під час загальноміських громадських слухань. Учасники зібрання також вирішили самостійно доопрацювати положення Програми розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, детально обговорити зазначений документ та надати коментарі й пропозиції для його вдосконалення в ході наступного засідання ради.

Організаційно-технічне сприяння в проведенні засідання громадської ради при Івано-Франківській міській раді надала громадська організація «Агентство з розвитку приватної ініціативи», яка виконує проект «Забезпечення участі громадськості міста Івано-Франківська у формуванні муніципальної політики» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов`язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.вул. Дністровська, 26, офіс 12,
м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

+38 0342 504605


office@arpi.org.ua
www.arpi.org.ua

@ Агентство з розвитку приватної ініціативи